Taekwondo olimpijskie
Pływanie
Piłka nożna chłopców

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

Pływali na medal w Toruniu

Wpis opublikowany dnia 15-11-2018 o godz. 16:03. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

10 listopada w Toruniu odbyły się zawody pływackie „Pływam na Medal”. Uczestniczyło w nich ponad 360 zawodników z 23 klubów. Oto osiągnięcia pływaków z naszej szkoły:

7 lat

Filip Mrozek – złoty, srebrny

8 lat

Filip Iwanowski – złoty, srebrny

Dariusz Rogalski – złoty

Letycja Thim – 2 brązowe

Igor Kowalczyk – brązowy

sztafeta chł 4x50m dow – złoty: Filip Iwanowski, Dariusz Rogalski, Filip Mrozek, Igor Kowalczyk

9 lat

Rozalia Kwiatkowska – 2 złote, najlepsza zawodniczka

Weronika Socha – srebrny

10 lat

Sebastian Kowalczyk – 2 srebrne

Roksana Gluba – złoty

Wiktoria Kocikowska - złoty

11 lat

Jakub Jendruszewski – złoty, brązowy

Wiktoria Błaszczykowska – srebrny

12 lat

Mikołaj Mroziński – 2 złote, najlepszy zawodnik

Adrianna Kulczyńska – 2 srebrne

13 lat

Karol Bania – 2 złote

Igor Szymański – 2 złote, najlepszy zawodnik

Marcelina Moritz – złoty, brązowy

Alicja Sędłak – 2 złote

Dominika Ronkiewicz – złoty, brązowy

Inga Ciesielska – złoty, brązowy

Maksymilian Wamka – srebrny

Maria Kujawa – srebrny

Szymon Gruba – 2 brązowe

Julia Kalkowska – brązowy

 

Poprawiając swoje rekordy życiowe, udanie wystartowali również: Remigiusz Argalski, Jakub Borowicz, Emilia Damazyn, Zuzanna Iwanowska, Wiktoria Jaworska, Kacper Klessa, Marcin Klonowski, Antonina Lewandowska, Szymon Padzikowski, Kacper Piotrowski, Oliwia Przybył, Błażej Sroka, Kajetan Szymańczak, Michał Tomczak, Natalia Tyszkiewicz, Martyna Walicka, Borys Wielgosz, Weronika Wilczyńska, Emilia Woroniecka.

 

Pływaków trenują: Tomasz Iwanowski, Bartosz Ronkiewicz, Mariola Raszlińska.

Gratulujemy medali i „życiówek”!

Zdjęcia z zawodów wkrótce.

Wieczór planszówek

Wpis opublikowany dnia 14-11-2018 o godz. 21:48. Opracowanie: Angelika Tęgos

informacja

Zapraszamy uczniów klas IV, V, VII, VIII na Wieczór Gier Planszowych, który odbędzie się 6 grudnia 2018 r., w godzinach 17:00 - 20:00 w naszej Szkole.
Zabierz ze sobą uśmiech i dobry humor ! :) 
Jeśli już jesteś fanem planszówek i masz swoją ulubioną grę ją też weź ze sobą i graj razem z koleżankami i kolegami.
Czekamy na Ciebie !

PN: „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Wpis opublikowany dnia 14-11-2018 o godz. 21:46. Opracowanie: Kamil Tobolski

sport

We wtorek 6 listopada chłopcy z IV klasy SP 44 MS (Klub Sportowy Wisełka Bydgoszcz Fordon) wzięli udział w etapie powiatowym turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W kategorii U-10 współzawodniczyło ze sobą 10 zespołów, a stawką był awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w okresie 18 marca – 26 kwietnia 2019 roku.

 

Komplet wyników:

Faza grupowa:

SP 44 Bydgoszcz – SP 16 Bydgoszcz   11:1

SP 44 Bydgoszcz – SP 63 Bydgoszcz (Brda Bydgoszcz)  10:1

 

Faza pucharowa:

Półfinał:

SP 44 Bydgoszcz – SP 67 Bydgoszcz (BKS Bydgoszcz)   5:2

 

Finał: 

SP 44 Bydgoszcz – SP 15 Bydgoszcz (MUKS CWZS Bydgoszcz)   2:0

 

Skład: Marcel Jemioła, Artur Nadolski, Dominik Cholewczyński, Alex Wilczoch, Antoni Kuczkowski, Borys Nesterów, Krzysztof Seraficki, Kajetan Kaszyński.

 

Trenerzy: Kamil Tobolski, Marcin Paluszewski.

 

 

Dzień później na boisko weszli starsi koledzy z V klasy SP 44 MS (Klub Sportowy Wisełka Bydgoszcz Fordon). W kategorii U-12 współzawodniczyło ze sobą 16 zespołów z Bydgoszczy. Tym razem nie udało się wywalczyć finałów wojewódzkich ulegając w finale SP 64.

 

Komplet wyników:

Faza grupowa:

SP 44 Bydgoszcz – SP 60 Bydgoszcz (BKS Chemik Bydgoszcz)   16:0

SP 44 Bydgoszcz – Młoda Akademia Piłkarska   15:0

SP 44 Bydgoszcz – SP 31 Bydgoszcz (Polonia Bydgoszcz)   9:0

 

Faza pucharowa:

Półfinał:

SP 44 Bydgoszcz – SP 15 Bydgoszcz (MUKS CWZS Bydgoszcz)   1:0

 

Finał:

SP 44 Bydgoszcz – SP 64 Bydgoszcz   2:4

 

Skład: Kajetan Lubowicz, Wojciech Maciejewski, Patryk Kowalski, Stanisław Kotlęga, Jakub Stasiak, Szymon Pączek, Aleksander Okoński, Mateusz Poliwodziński, Jarosław Marchewka.

 

Trenerzy: Kamil Tobolski, Tomasz Wysocki.

Piłkarki ręczne na podium

Wpis opublikowany dnia 07-11-2018 o godz. 20:44. Opracowanie: Aba Touré

sport

W dniu 05.11.2018 r. odbył się finał XXVI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt dla Szkół gimnazjalnych i podstawowych kl. 7 i 8 (Igrzyska Młodzieży Szkolnej). Brały w nich udział cztery szkoły: Zespół Szkół nr 5 MS (Gimnazjum nr 54), SP 48, Gimnazjum nr 9 i SP 14.

Dziewczęta naszej Szkoły, pod opieką trenera Aba Toure, zajęły III miejsce!

Skład drużyny:

Gimnazjum 53: Jagoda Gotowska, Wiktoria Wrzesińka, Agata Białokur, Karolina Kumorowicz;

Gimnazjum 54 MS: Nadia Tubaja, Daria Nogal, Agata Marjańska, Laura Drapiewska, Zuzanna Frysiak, Kinga Górska, Julia Misko, Anna Kamińska, Katarzyna Frątczak.

Gratulujemy!

 

 

Seminarium szkoleniowe

Wpis opublikowany dnia 06-11-2018 o godz. 22:27. Opracowanie:

informacja

6 listopada w Warszawie odbyło się międzynarodowe seminarium szkoleniowe organizowane przez World Taekwondo Europe. Uczestniczący w nim Trenerzy MUKS Piętnastka: Katarzyna Lis, Dariusz Głowacz i Daniel Ziemiński uzyskali międzynarodowe licencje trenerskie.

 

 


<<    aktualności: 527 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
25
Numerek ważny w piątek
16 listopada 2018 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest piątek
16 listopada 2018 roku


Imieniny obchodzą:
Ariel, Otmar, Aureliusz, Audomar, Niedamir, Dionizy, Gertruda, Edmund, Patrokles, Agnieszka
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 9:00 – 14:00
WTOREK 13:00 – 16:00
ŚRODA 10:00 – 15:00
CZWARTEK 9:00 – 12:00
PIĄTEK 8:00 – 12:00

mgr Sylwia Lewandowska


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)