Dostęp do e-dziennika dla rodziców
Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz
Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.
Zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejszą zakładkę do książki!
Wpis opublikowany dnia 10-04-2024 o godz. 20:54. Opracowanie: Aleksandra Cichocka
Ogłaszamy niezwykły konkurs dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej. Celem konkursu jest promocja czytelnictwa i rozwijanie kreatywności oraz umiejętności plastycznych.
Jeśli lubisz czytać i tworzyć, to konkurs idealnie trafił w Twoje zainteresowania!
Co musisz zrobić?
- Pobierz szablon zakładki dostępny w bibliotece szkolnej lub samodzielnie stwórz szablon, który wykorzystasz.
- Użyj dowolnej techniki plastycznej (rysowanie, malowanie, kolaż itp.) do stworzenia zakładki. Pamiętaj, aby Twoja praca była związana z literaturą lub promowała czytelnictwo.
- Zgłoś gotową pracę w bibliotece szkolnej u pani Pauliny lub pani Aleksandry Cichockiej, nauczyciela języka polskiego.
Ważne terminy:
- Start konkursu: 8 kwietnia
- Koniec przyjmowania prac: 19 kwietnia
Co możesz wygrać?
Oczekują na Ciebie atrakcyjne nagrody książkowe oraz dyplomy uznania. Ponadto, najlepsze prace zostaną zaprezentowane na holu szkoły, dzięki czemu cała społeczność będzie mogła podziwiać Twój talent.
Kryteria oceny:
- Oryginalność pomysłu
- Estetyka wykonania
- Zgodność z tematem konkursu
Do zobaczenia w bibliotece i życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia oraz wyjątkowej kreatywności!
Puchar Orki
Wpis opublikowany dnia 06-04-2024 o godz. 21:59. Opracowanie: FB MUKS Piętnastka
W dniu 23.03.2024 odbyły się zawody pływackie „XXIV Grudziądzki Puchar Orki pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza Macieja Glamowskiego”.
Zawodnicy musieli wystartować każdym z czterech styli, a czasy poszczególnych konkurencji zostały zsumowane. Młodsi rywalizowali na dystansach 50m, a starsi 100m.
Piętnastkę reprezentowało 6 pływaków, w tym dwie zawodniczki z SP44 MS.
W kategorii 11 lat zwyciężyła Alicja Tyszkiewicz, a jej 12 letnia koleżanka Dagny Dziatkowiak zajęła 6 miejsce.
Gratulujemy!
Informacja z FB MUKS Piętnastka
Pływackie Mistrzostwa Młodzików
Wpis opublikowany dnia 31-03-2024 o godz. 21:20. Opracowanie: FB MUKS Piętnastka
W dniach 20.03 i 22.03 na basenie Astoria odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 i 13 letnich - Runda I.
Do rywalizacji zgłosiło się 14 klubów.
Zawodnicy Piętnastki w klasyfikacji drużynowej zajęli 3 miejsce (12 latkowie) i 4 miejsce (13 latkowie).
Medale w konkurencjach indywidualnych wywalczyli:
Amenda Bartosz 2012 (100 dow - srebrny, 100 klas - srebrny, 100 mot - srebrny)
Amelia Huć 2011 (100 grzb - srebrny, 200 grzb - srebrny)
Filip Mrozek 2011 (200 klas - srebrny, 100 mot - srebrny, 400 dow - brązowy)
Mateusz Nitek 2011 (100 mot - złoty)
Na podium stanęły też nasze sztafety:
4x50 zmiennym mix – 2012 (Amenda, Komorowski, Racław, Kryszewska) - brąz
4x50 zmiennym mix – 2011 (Mrozek, Huć, Nitek, Kozłowska) – brąz
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom.
Więcej zdjęć na FB MUKS Piętnastka.
Certyfikat instaling
Wpis opublikowany dnia 25-03-2024 o godz. 19:12. Opracowanie: Weronika Parzych
Mistrzostwa w pływaniu
Wpis opublikowany dnia 24-03-2024 o godz. 20:19. Opracowanie: FB SP 44
W dniach 16-17.03.2024 w Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Szkół Sportowych.
Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych 2011 i młodsi oraz 2009-2010.
Reprezentację naszej szkoły stanowiły dwa zespoły 10-cioosobowe.
Zespół starszych pływaków zajął 8 miejsce wśród szkół sportowych a zawodnicy startowali w 19 finałach.
Julia Lewandowska zdobyła 2 miejsce płynąc 200m stylem dowolnym a jej kolega Filip Demski w konkurencji 100m stylem klasycznym zajął 3 miejsce.
Młodszy zespół wywalczył aż 22 finały i zakończył rywalizację na 10 miejscu.
W zawodach uczestniczyli:
Kat. 2011 i młodsi
Amenda Bartosz 5a, Górniak Jakub 6a, Huć Amelia 6a, Kuźmicz Miłosz 6a, Malinowska Maja 6a, Mrozek Filip 7a, Nitek Mateusz 6a, Socha Paula 7a, Stochmal Patrycja 6a, Woźna Judyta 6a.
Kat. 2009-2010
Demski Filip 8a, Iwanowski Filip 7a, Kacicki Radosław 7a, Klonowski Marcin 7a, Kluziński Dominik 8a, Lewandowska Julia 8a, Padzikowski Szymon 7a, Sobieralski Wojciech 7a, Sosińska Julia 7a, Szymański Jan 8a.
Gratulacje dla zawodników i trenerów!
Informacja za FB SP 44 MS.
SEKRETARIAT SZKOŁY
Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 14:30
wtorek 7:30 - 14:30
środa 7:30 - 14:30
czwartek 7:30 - 14:30
piątek 7:30 - 14:30
liceum@liceumxv.edu.pl
GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ
Godziny pracy:
poniedziałek 8:00 - 15:00
wtorek 8:00 - 15:00
środa 8:00 - 15:00
czwartek 8:00 - 15:00
piątek 8:00 - 15:00
PEDAGOG
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 08:00 – 16:00
WTOREK 12:00 – 17:00
ŚRODA 07:00 – 13:00
CZWARTEK 07:00 – 13:00
PIĄTEK 07:00 – 13:00
mgr Karolina Kowalska
pedagog@liceumxv.edu.pl
PSYCHOLOG SPORTU
Godziny pracy:
WTOREK 09:30 – 14:30
ŚRODA 11:00 – 15:30
CZWARTEK 11:00 – 16:00
PIĄTERK 11:00 – 13:30
mgr Marta Krakowiak
psychologsportu@liceumxv.edu.pl
INSPEKTOR DS. BHP
Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30
mgr Dorota Gawronek