Dostęp do e-dziennika dla rodziców
Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz
Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.
Mistrostwa Okręgu Wielkopolskiego
Wpis opublikowany dnia 20-06-2019 o godz. 20:34. Opracowanie: Mariola Raszlińska
14 – 15 czerwca odbyły się Letnie Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w Poznaniu. Świetnie wystartowali pływacy MUKS Piętnastka Bydgoszcz, którzy w klasyfikacji medalowej zajęli 1 m-ce zdobywając 101 medali.
Oto medaliści:
Marianna Rydyńska – pięć złotych, srebrny, dwa brązowe, Mikołaj Dobrindt – trzy złote, dwa srebrne, Igor Szymański – dwa złote, cztery srebrne, Alicja Sędłak – dwa złote, dwa srebrne, dwa brązowe, Natalia Hermanowska – dwa złote, srebrny, brązowy, Jarosław Knopp – dwa złote, srebrny, brązowy, Dawid Malicki – dwa złote, Błażej Mikołajczak – złoty, dwa brązowe, Marta Holak – złoty, srebrny, Nadia Studzińska – złoty, srebrny, Błażej Sroka – złoty, brązowy, Weronika Groń – złoty, Inga Ciesielska – 4 srebrne, brązowy, Marcelina Moritz – dwa srebrne, Wiktoria Niewiadomska – dwa srebrne, Adam Oszutowski – dwa srebrne, dwa brązowe, Tymoteusz Domagała – srebrny, dwa brązowe, Julia Kalkowska – srebrny, dwa brązowe, Sebastian Miniszewski – srebrny, dwa brązowe, Dominika Ronkiewicz – srebrny, dwa brązowe, Zuzanna Frysiak – srebrny, brązowy, Mikołaj Mroziński – srebrny, brązowy, Jakub Muszyński – srebrny, brązowy, Mateusz Tylicki – srebrny, brązowy, Julia Cygan – brązowy, Aleksandra Dudek – brązowy, Szymon Gruba – brązowy, Wiktoria Jaworska – brązowy, Adriana Kulczyńska – brązowy, Wiktoria Rutkowska – brązowy, Hubert Woźniak – brązowy.
Gratulujemy zawodnikom i trenerom!
Kino Jeremi zaprasza dzieci i młodzież na WAKACJE W KINIE
Wpis opublikowany dnia 19-06-2019 o godz. 17:26. Opracowanie: Monika Jarzyna
Ostatnie przed wakacjami audycje muzyczne Filharmonii Pomorskiej
Wpis opublikowany dnia 19-06-2019 o godz. 17:22. Opracowanie: Monika Jarzyna
Za nami ostatnie w tym sezonie artystycznym audycje muzyczne Filharmonii Pomorskiej. Zarówno dzieci, jak również seniorzy (na specjalnie dla nich przygotowanej audycji) mogli we wtorek 18 czerwca wybrać się, prowadzeni piękną muzyką, w podróż dookoła świata.
Kolejne audycje w sali widowiskowej przy ul. Piwnika-Ponurego już od września. Zapraszamy wszystkich melomanów.
Więcej zdjęć w GALERII.
Pływali na Malcie
Wpis opublikowany dnia 17-06-2019 o godz. 22:01. Opracowanie: Mariola Raszlińska
Pływacy klasy 4a i 5a wzięli udział w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 lat - II runda oraz Drużynowym Wieloboju Dzieci 10 – 11 lat, które odbyły się w Poznaniu w dniach 12-13 czerwca. Wszyscy zawodnicy przyczynili się do sukcesu MUKS Piętnastka, najszybsi zdobywali medale indywidualnie. W podsumowaniu zdobytych przez drużyny poszczególnych roczników punkty, w województwie Kuj. – Pom. nasze zespoły zajęły:
10 lat – 1 m-ce, w składzie:
Rozalia Kwiatkowska – złoty, srebrny, brązowy, Jakub Borowicz, Kalina Kłosowska, Maksymilian Michalski, Wiktor Muller, Weronika Socha,
11 lat – 1 m-ce:
Michał Bryll – 4 złote, Roksana Gluba – 2 złote, srebrny, brązowy, Sebastian Kowalczyk – złoty, brązowy, Wiktoria Kocikowska – 2 srebrne, brązowy, Zuzanna Iwanowska, Antonina Lewandowska, Oliwia Przybył, Kamil Sadka, Igor Sobieralski, Kacper Szczęsny, sztafety dziewcząt: 4x50m dow – 2m-ce i 4x50zm – 3m-ce: Roksana Gluba, Wiktoria Kocikowska, Zuzanna Iwanowska, Oliwia Przybył,
12 lat – 2 m-ce:
Wiktoria Błaszczykowska, Jakub Jendruszewski, Natalia Tyszkiewicz, Martyna Walicka, Borys Wielgosz, Weronika Wilczyńska, Mikołaj Zawadzki.
Gratulujemy!
Więcej zdjęć w GALERII cz.1. i cz.2.
7 medali w Makroregionie
Wpis opublikowany dnia 17-06-2019 o godz. 00:07. Opracowanie: Dariusz Głowacz
Udany start w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Łomży zaliczyli nasi zawodnicy 15 czerwca zdobywając 7 medali (5 złotych i 2 srebrne):
Walki
Gracjan Grobelny złoty
Michalina Nowacka złoty
Maja Ubecka złoty
Ania Dembińska srebrny
Zuzanna Wolska srebrny
Poomsae
Gracjan Grobelny złoty
Mają Ubecka 4m-ce
Ania Dembińska 5m-ce
Michalina Nowacka 6m-ce
Bobrowski Szymon 6m-ce
Rybicki Michał 7 m-ce
Konkurencje Sprawnościowe
Zuzanna Wolska złoty
Bartosz Głowacz 6m-ce.
Gratulujemy sportowej postawy i walki do końca!
SEKRETARIAT SZKOŁY
Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 14:30
wtorek 7:30 - 14:30
środa 7:30 - 14:30
czwartek 7:30 - 14:30
piątek 7:30 - 14:30
liceum@liceumxv.edu.pl
GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ
Godziny pracy:
poniedziałek 8:00 - 15:00
wtorek 8:00 - 15:00
środa 8:00 - 15:00
czwartek 8:00 - 15:00
piątek 8:00 - 15:00
PEDAGOG
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 08:00 – 12:00
WTOREK 13:00 – 17:00
ŚRODA 08:00 – 12:00
CZWARTEK 08:00 – 12:00
PIĄTEK 08:00 – 12:00
Godzina dostępności:
Piątek 7:00-8:00
mgr Karolina Kowalska
pedagog@liceumxv.edu.pl
PEDAGOG SPECJALNY
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 11:00 - 15:00
WTOREK 08:00 – 12:20
ŚRODA 13:00 – 17:00
CZWARTEK 12:00 – 16:00
PIĄTERK 09:30 – 13:30
Godzina dostępności:
Piątek 08:30 - 09:30
mgr Agata Graczyk
PSYCHOLOG SPORTU
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 9:00 - 12:00
WTOREK 10:00 – 14:30
ŚRODA 09:00 – 15:30
CZWARTEK 11:00 – 16:00
Godzina dostępności:
Wtorek 09:00 - 10:00
mgr Marta Krakowiak
psychologsportu@liceumxv.edu.pl
INSPEKTOR DS. BHP
Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30
mgr Dorota Gawronek