Dostęp do e-dziennika dla rodziców
Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz
Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.
Meeting w Poznaniu
Wpis opublikowany dnia 05-06-2019 o godz. 21:54. Opracowanie: Mariola Raszlińska
31 maja na Termach Maltańskich w Poznaniu odbył się 5 Meeting Pływacki im. Macieja Frankiewicza.
Świetnie zaprezentowali się pływacy trenowani przez trenera Bartosza Ronkiewicza; oto medaliści:
Inga Ciesielska – trzy złote, Marianna Rydyńska – trzy złote, Mikołaj Mroziński – dwa złote, srebrny, Natalia Hermanowska – dwa złote, brązowy, Sebastian Miniszewski – dwa złote, brązowy, Maciej Guliński – dwa złote, Igor Szymański – dwa złote, Adriana Kulczyńska – złoty, srebrny, brązowy, Dominika Ronkiewicz – złoty, srebrny, brązowy, Otylia Tomasik – złoty, srebrny, brązowy, Karol Bania – złoty, brązowy, Nadia Studzińska – złoty, brązowy, Julia Kalkowska – złoty, Melissa Orum – dwa srebrne, Karolina Wolska – dwa srebrne, Błażej Sroka – srebrny, dwa brązowe, Julia Zelis – brązowy.
Nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy Meetingu: za 1m-ce: Inga Ciesielska, Marianna Rydyńska, Sebastian Miniszewski; 2m-ce: Natalia Hermanowska, Igor Szymański; 3m-ce: Dominika Ronkiewicz, Nadia Studzińska, Mikołaj Mroziński.
Wysokie miejsca zajmowali również: Szymon Gruba, Stanisław Janeczek, Jarosław Knopp, Wiktoria Lewandowska, Gabriel Szafranek, Maksymilian Wamka, Mikołaj Wiśniewski, Antoni Żukowski.
Gratulujemy!
Foto: trener Bartosz Ronkiewicz, również w GALERII.
Zawody w Osielsku
Wpis opublikowany dnia 03-06-2019 o godz. 22:46. Opracowanie: Mariola Raszlińska
31 maja odbył się w Osielsku IV Pływacki Dzień Dziecka. Zawodnicy klas: drugiej, czwartej, piątej oraz dwoje z siódmej, wywalczyli Puchar Burmistrza Osielska dla najlepszego zespołu zdobywając 39 medali!
W swoich kategoriach wiekowych medale zdobywali:
Michał Bryll – dwa złote, Jakub Jendruszewski – dwa złote, Rozalia Kwiatkowska – dwa złote, Filip Mrozek – dwa złote, Sebastian Kowalczyk – złoty, srebrny, Weronika Socha – złoty, srebrny, Wiktoria Czarniak – złoty, brązowy, Igor Kowalczyk – złoty, Dariusz Rogalski – złoty, Wiktoria Kocikowska – dwa srebrne, Roksana Gluba – srebrny, brązowy, Filip Iwanowski – srebrny, brązowy, Paula Socha – srebrny, brązowy, Michał Tomczak – srebrny, brązowy, Radosław Kacicki – srebrny, Kacper Klessa – srebrny, Mikołaj Zawadzki – srebrny, Emilia Damazyn – dwa brązowe, Jakub Borowicz – brązowy, Kalina Kłosowska – brązowy, Szymon Padzikowski – brązowy, Kamil Sadka – brązowy;
sztafety:
4x25m dow – złoty: Filip Iwanowski, Igor Kowalczyk, Dariusz Rogalski, Filip Mrozek
4x50m zm – złoty: Roksana Gluba, Wiktoria Kocikowska, Sebastian Kowalczyk, Michał Bryll
4x50m zm – srebrny: Zuzanna Iwanowska, Weronika Socha, Rozalia Kwiatkowska, Oliwia Przybył
4x50m zm – brązowy: Mikołaj Zawadzki, Martyna Walicka, Jakub Jendruszewski, Borys Wielgosz.
W zawodach wartościowe wyniki życiowe uzyskiwali również:
Marcin Klonowski, Zuzanna Lewandowska, Maksymilian Michalski, Wiktor Muller, Marcel Stadnik, Kajetan Szymańczak, Letycja Thim, Natalia Tyszkiewicz, Weronika Wilczyńska.
Gratulujemy pływakom i trenerom!
Powołanie do Kadry
Wpis opublikowany dnia 29-05-2019 o godz. 22:00. Opracowanie: Mariola Raszlińska
Zaproszenie: Dzień Dziecka w Kinie
Wpis opublikowany dnia 29-05-2019 o godz. 21:59. Opracowanie: Monika Jarzyna
W sobotę 1 czerwca 2019 r. Kino Jeremi zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na BAJKOWO - FILMOWY DZIEŃ DZIECKA.
godz. 10:00 film dla dzieci od 3 lat
godz. 11:30 film dla dzieci od 7 lat
WSTĘP WOLNY
Podczas seansów dzieci słabowidzące i niewidome będą miały możliwość odsłuchu AUDIODESKRYPCJI. Ze względu na ograniczoną liczbę urządzeń audio guide, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod nr tel. (52) 343 66 67 lub e-mailowo: kinojeremi@liceumxv.edu.pl
Audiodeskrypcja polega na wpleceniu komentarza opisującego obraz w ścieżkę dźwiękową filmu. Przerwy w dialogach wykorzystuje się, by opowiedzieć, co dokładnie dzieje się na ekranie, opisać bohaterki i bohaterów, miejsce akcji, kostiumy, gestykulację i mimikę aktorów. Dzięki audiodeskrypcji przekaz i odbiór filmu jest bardziej zrozumiały dla osób niewidzących i niedowidzących.
BAJKOWE PORANKI Z AUDIODESKRYPCJĄ organizujemy we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. L. Braille'a w Bydgoszczy.
Mistrzostwa Polski Taekwondo 2019
Wpis opublikowany dnia 26-05-2019 o godz. 21:14. Opracowanie: Dariusz Głowacz
W dniach 25-26.O5.2019 r. w Płocku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski.
W sobotnim turnieju wystartowali juniorzy, wśród których nasi uczniowie wywalczyli dwa brązowe medale:
Kinga Górska brąz kat 59 (MUKS Piętnastka)
Oliwia Węgrzyńska brąz kat 55 kg (UKS10).
Miejsca 5-8 wywalczyli:
Laura Drapiewska kat 59kg
Marta Łysiak kat 63 (obie zawodniczki MUKS Piętnastka) oraz
Hubert Gaworecki 73 kg (ULK Borne Sulinowo).
Wśród młodzieżowców 5 miejsce wywalczył Robert Kosowski w kat 68kg. Kontuzja uniemożliwiła mu występ w walce półfinałowej.
Zawodnicy trenują pod opieką trenerów: Katarzyny Lis, Daniela Ziemińskiego i Dariusza Głowacza.
Foto: Marta Łysiak
Gratulacje!!!
SEKRETARIAT SZKOŁY
Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 14:30
wtorek 7:30 - 14:30
środa 7:30 - 14:30
czwartek 7:30 - 14:30
piątek 7:30 - 14:30
liceum@liceumxv.edu.pl
GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ
Godziny pracy:
poniedziałek 8:00 - 15:00
wtorek 8:00 - 15:00
środa 8:00 - 15:00
czwartek 8:00 - 15:00
piątek 8:00 - 15:00
PEDAGOG
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 08:00 – 12:00
WTOREK 13:00 – 17:00
ŚRODA 08:00 – 12:00
CZWARTEK 08:00 – 12:00
PIĄTEK 08:00 – 12:00
Godzina dostępności:
Piątek 7:00-8:00
mgr Karolina Kowalska
pedagog@liceumxv.edu.pl
PEDAGOG SPECJALNY
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 11:00 - 15:00
WTOREK 08:00 – 12:20
ŚRODA 13:00 – 17:00
CZWARTEK 12:00 – 16:00
PIĄTERK 09:30 – 13:30
Godzina dostępności:
Piątek 08:30 - 09:30
mgr Agata Graczyk
PSYCHOLOG SPORTU
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 9:00 - 12:00
WTOREK 10:00 – 14:30
ŚRODA 09:00 – 15:30
CZWARTEK 11:00 – 16:00
Godzina dostępności:
Wtorek 09:00 - 10:00
mgr Marta Krakowiak
psychologsportu@liceumxv.edu.pl
INSPEKTOR DS. BHP
Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30
mgr Dorota Gawronek