Dostęp do e-dziennika dla rodziców
Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz
Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.
Seminarium szkoleniowe
Wpis opublikowany dnia 06-11-2018 o godz. 22:27. Opracowanie:
6 listopada w Warszawie odbyło się międzynarodowe seminarium szkoleniowe organizowane przez World Taekwondo Europe. Uczestniczący w nim Trenerzy MUKS Piętnastka: Katarzyna Lis, Dariusz Głowacz i Daniel Ziemiński uzyskali międzynarodowe licencje trenerskie.
Zawody pływackie w Giżycku
Wpis opublikowany dnia 06-11-2018 o godz. 22:27. Opracowanie:
3 i 4 listopada w Giżycku odbyły się XIV Zawody Pływackie z okazji 100 - letniej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Bardzo udanie wystartowały w nich dwie pływaczki MUKS Piętnastka, zdobywając łącznie 7 medali:
Gratulujemy!
Drugi bieg w Myślęcinku
Wpis opublikowany dnia 02-11-2018 o godz. 12:49. Opracowanie: Mariola Raszlińska
W niedzielę 28 października w Myślęcinku odbył się drugi z cyklu sześciu biegów City Trail Junior. Cieszymy się, że wśród prawie 400 uczestników nie zabrakło uczniów naszej szkoły; byłi tam: Kajetan Szymańczak, Igor Kowalczyk, Filip Iwanowski, Marcin Klonowski – kl. 2a, Staś Kotlęga kl. 5b, Mikołaj Zawadzki, Roksana Gluba, Jakub Jendruszewski, Martyna Walicka, Weronika Wilczyńska, Sebastian Kowalczyk – kl. 5a, Zuzanna Iwanowska, Kacper Szczęsny - kl. 4a, Mateusz Sobowiec - kl. 3a Gimn 54 MS.
Zapraszamy na kolejny bieg, który odbędzie się 25 listopada. Na stronie citytrail.pl można znaleźć wszystkie informacje o imprezie.
Zdj pan Filip Kowalkowski, pan Michał Wilczyński, również w GALERII.
Zawody pływackie w Toruniu
Wpis opublikowany dnia 02-11-2018 o godz. 12:48. Opracowanie: Mariola Raszlińska
27 października w Toruniu odbyły się zawody pływackie „Z Delfinem do Tokio”. Organizator zaprosił na imprezę wicemistrza świata Konrada Czerniaka oraz mistrza Europy Tomasza Polewkę, którzy rozmawiali z młodymi pływakami, rozdawali autografy i zdjęcia oraz wystartowali z najstarszymi pływakami.
Do rywalizacji w trzech blokach zgłosiło się 676 zawodników z 38 klubów z całej Polski.
Oto uczniowie SP 44 MS i 54 Gimn MS, którzy stanęli na podium:
8 lat
Filip Iwanowski – srebrny
9 lat
Rozalia Kwiatkowska – 2 złote
Weronika Socha – srebrny
10 lat
Michał Bryll – 2 złote
Sebastian Kowalczyk – złoty, srebrny
Wiktoria Kocikowska – złoty, brązowy
Roksana Gluba – srebrny, brązowy
Jakub Jendruszewski – srebrny
12 lat
Mikołaj Mroziński – srebrny
13 lat
Marcelina Moritz – złoty
Inga Ciesielska – srebrny
Emilia Woroniecka – srebrny
14 lat
Marianna Rydyńska – 2 złote
Sebastian Miniszewski – złoty, srebrny
Tymoteusz Domagała – złoty
Julia Cygan – złoty
Natalia Hermanowska – brązowy
Wiktoria Czarniak – brązowy
Otylia Tomasik – brązowy
Stanisław Janeczek – brązowy
15 lat
Zuzanna Frysiak – 2 złote
Anna Kamińska – 2 złote
Krzysztof Matuszewski – 2 złote
Mikołaj Wiśniewski – 2 złote
Weronika Groń – złoty, srebrny
Gabriel Szafranek – złoty
Agata Marjańska – 2 srebrne
Marcel Jeliński – 2 srebrne
Mateusz Sobowiec – srebrny
Organizator ufundował nagrody dla 3 najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii wiekowej; znaleźli się wśród nich: 1 m-ce: Michał Bryll, Krzysztof Matuszewski, Anna Kamińska, Marianna Rydyńska, 2 m-ce: Rozalia Kwiatkowska, Zuzanna Frysiak, Mikołaj Wiśniewski, 3 m-ce: Sebastian Kowalczyk, Marcel Jeliński, Sebastian Miniszewski, Mikołaj Mroziński, Weronika Groń, Julia Cygan.
Zawodnikom gratulujemy medali i „życiówek”!
Zdjęcia: pan Michał Wilczyński, również w GALERII.
III Ogólnopolski Turniej Karate Solno Cup
Wpis opublikowany dnia 02-11-2018 o godz. 12:44. Opracowanie: Dariusz Głowacz
27 października w Inowrocławiu odbył się Ogólnopolski Turniej Karate WKF.
Uczeń 4a SP 44 MS Gracjan Grobelny wywalczył 3 medale:
złoto walki do lat 10
brąz Kata indywidualne
srebro Kata drużynowe.
Gratulujemy!
SEKRETARIAT SZKOŁY
Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 14:30
wtorek 7:30 - 14:30
środa 7:30 - 14:30
czwartek 7:30 - 14:30
piątek 7:30 - 14:30
liceum@liceumxv.edu.pl
GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ
Godziny pracy:
poniedziałek 8:00 - 15:00
wtorek 8:00 - 15:00
środa 8:00 - 15:00
czwartek 8:00 - 15:00
piątek 8:00 - 15:00
PEDAGOG
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 08:00 – 12:00
WTOREK 13:00 – 17:00
ŚRODA 08:00 – 12:00
CZWARTEK 08:00 – 12:00
PIĄTEK 08:00 – 12:00
Godzina dostępności:
Piątek 7:00-8:00
mgr Karolina Kowalska
pedagog@liceumxv.edu.pl
PEDAGOG SPECJALNY
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 11:00 - 15:00
WTOREK 08:00 – 12:20
ŚRODA 13:00 – 17:00
CZWARTEK 12:00 – 16:00
PIĄTERK 09:30 – 13:30
Godzina dostępności:
Piątek 08:30 - 09:30
mgr Agata Graczyk
PSYCHOLOG SPORTU
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 9:00 - 12:00
WTOREK 10:00 – 14:30
ŚRODA 09:00 – 15:30
CZWARTEK 11:00 – 16:00
Godzina dostępności:
Wtorek 09:00 - 10:00
mgr Marta Krakowiak
psychologsportu@liceumxv.edu.pl
INSPEKTOR DS. BHP
Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30
mgr Dorota Gawronek