Taekwondo
olimpijskie
Pływanie
Koszykówka
dziewcząt
Piłka ręczna
chłopców

K O N S U L T A C J E
w roku szkolnym 2014/2015



MATEMATYKA

Teresa Chrapkowska-Ryba, czwartek, godz. 8.05-8.50, sala 20, konsultacje dla I i II klasy liceum

Maria Małycha, poniedziałek, godz. 14.35-15.20, sala 21, konsultacje dla I i II klasy liceum

Agnieszka Wiśniewska, czwartek, godz. 13.45-14.30, sala 18, koło naukowe dla gimnazjum

Agnieszka Wiśniewska, wybrane soboty, sala 18, cykliczne spotkania dla II gimnazjum (Liga zadaniowa)

Justyna Serafin Drążkowska, piątek, godz. 7.15-8.00, sala 19, koło matematyczne dla III klas gimnazjum

Justyna Serafin Drążkowska, czwartek, godz. 14.35-15.20, sala 19, konsultacje matematyczne


FIZYKA

Mariola Wiśniewska, czwartek, godz. 7.15-8.00, sala 124, przygotowanie do konkursu dla gimnazjum

Mariola Wiśniewska, ostatnia sobota miesiąca, sala 124, konsultacje dla klas licealnych

Andrzej Milewski, czwartek, godz. 16.10-17.00, sala 121, koło Mini Sumo

Andrzej Milewski, czwartek, godz. 15.25-16.10, sala 121, konsultacje dla uczniów


BIOLOGIA

Marzena Książek, wtorek, godz. 15.25-16.10, sala 25, konsultacje dla klas II liceum

Marzena Książek, wybrane soboty, sala 25, "Spotkania przed egzaminem gimnazjalnym"

Katarzyna Kachel, środa, godz. 15.25-17.00, sala 23, zajęcia przygotowujące do matury

Katarzyna Kachel, poniedziałek, godz. 8.00-8.45, sala 23, zajęcia przygotowujące do konkursu i egzaminu gimnazjalnego

Marta Borowska, czwartek, godz. 16.10-17.00, sala 25, konsultacje przedmaturalne

Marta Borowska, poniedziałek, godz. 14.30-15.20, sala 25, "Jak to zrozumieć?" - koło zainteresowań z biologii


INFORMATYKA

Ewa Czerwińska, poniedziałek, godz. 14.35-15.20, sala 116, konsultacje dla gimnazjum i liceum

Ewa Czerwińska, wtorek, godz. 15.25-16.10, sala 116, koło informatyczne dla gimnazjum

Marcin Maćkiewicz, piątek, godz. 14.30-16.00, sala 208, konsultacje maturalne z informatyki i konsultacje dla uczniów


GEOGRAFIA

Sebastian Kubski, ostatnie piątki miesiąca, sala 211, konsultacje geograficzne

Sebastian Kubski, środa, godz. 14.35-15.20, sala 211, "15 Miast Polski" - koło zainteresowań w gimnazjum

Sebastian Kubski, od II semestru, sala 211, "15 tygodni w 15-stce do egzaminu maturalnego"


CHEMIA

Lucyna Mikulska, poniedziałek, godz. 15.25-17.00, sala 28, "Kurs maturalny z chemii"

Lucyna Mikulska, środa, 14.35-15.20, sala 28, "Wiem więcej" - przygotowanie do konkursu i egzaminu gimnazjalnego


EDB

Sławomir Maciąg, piątek, godz. 14.30-18.00, sala 120, Grupa Pierwszej Pomocy


JĘZYK ANGIELSKI

Jurkiewicz Jacek, środa, godz. 15:25–16:10, sala 103, konsultacje dla uczniów klas licealnych

Kowalska Małgorzata, wtorek, godz. 15:25-16:10, sala 16, konsultacje dla maturzystów

Kowalska Małgorzata, piątek, godz. 15:25-16:10, sala 16, przygotowanie do konkursów, olimpiad dla gimnazjalistów

Kutyła Mariola, środa, godz. 14:35-15:20, 101, zajęcia dla licealistów przygotowujące do konkursów i olimpiad

Kutyła Mariola, wtorek (co 2 tydzień), godz. 14:35-15:20, sala 101, konsultacje dla licealistów – przygotowanie do matury ustnej

Łukaszewicz Iwona, piątek, godz. 14:35-15:20, sala 104, konsultacje dla licealistów – przygotowanie do matury

Łukaszewicz Iwona, czwartek, godz. 8:05-8:50, sala 104, konsultacje dla uczniów klasy I B

Nejman Andrzej, środa, godz. 14:35-15:20, sala 202, konsultacje dla maturzystów z klasy politechnicznej

Nejman Andrzej, czwartek, godz. 14:35-15:20, sala 202, konsultacje dla uczniów klasy I C

Pliszka Joanna, piątek, godz. 15:25-16:10, sala 103, konsultacje

Pliszka Joanna, środa, godz. 15:25-16:10, sala 2, kzkolne Koło Wolontariatu

Wawrzyńska Jowita, środa, godz. 14:35-16:10, sala 104, konsultacje dla uczniów klas licealnych

Włodarczyk Izabela, środa (co 2 tygodnie), godz. 14:35-15:20, sala 102, konsultacje dla maturzystów, przygotowanie do konkursów i olimpiad dla gimnazjalistów

Włodarczyk Izabela, poniedziałek, godz. 8:05-8:50, sala 102, konsultacje dla maturzystów

Wojtas, Janina, środa, godz. 14:35-15:20, sala 16, zajęcia wyrównawcze


JĘZYK NIEMIECKI

Dziatkowiak Damian, czwartek, godz. 15:25-16:10, sala 101, konsultacje dla uczniów klas licealnych

Schiller Mariola, poniedziałek, godz. 15:30-17:00, sala 122, konsultacje dla licealistów – przygotowanie do matury z języka niemieckiego

Wiśniewska Kamila, poniedziałek, godz. 14:35-16:10, sala 105, konsultacje dla maturzystów – liceum

Zaporska Katarzyna, poniedziałek, godz. 15:25-16:10, sala 210, zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas licealnych

Zaporska Katarzyna, poniedziałek (co 2 tygodnie od 20 października),godz. 8.05-9.50, sala 210, konsultacje dla maturzystów


JĘZYK POLSKI

Beata Pilewska, czwartek, 14.35-15.20, sala 205, koło naukowe

Beata Pilewska, poniedziałek i czwartek, 8.05-8.50, sala 205, Konsultacje dla kl. III

Ewa Adamczyk, wtorek, 7.15-8.00, sala 203, konsultacje dla gimnazjalistów

Ewa Adamczyk, czwartek, 13.45-14.30, sala 203, Konsultacje dla kl. III

Katarzyna Meller-Dziatkowiak, poniedziałek 14.35-15.20 wtorek 15.25-16.10, sala 204, Konsultacje dla kl. III

Marzena Łapińska, środa, 14.35-15.20, sala 207, Koło naukowe dla gimnazjum

Marzena Łapińska, poniedziałek, 14.35-15.20, sala 207, Konsultacje dla kl. III

Michał Laskowski, czwartek, 14.35-15.20, sala 206, koło dziennikarskie „Fabryka Słowa”

Michał Laskowski, czwartek, 15.25-16.10, sala 206, Konsultacje dla kl. III

Dariusz Kostrzewa, wtorek i środa, 15.30-17.30, sala kinowa, Wtorki i Środy z filmem


HISTORIA I WOS

Małgorzata Sikorska, poniedziałek, 15.25-16.10, czwartek, 15.25-16.10, sala 118, Koło historyczne dla gimnazjum

Daniel Piotrowski, piątek, 14.35-16.10, sala 119, Konsultacje dla kl. III

Daniel Piotrowski, środa, 15.30-17.00, sala 119, koło naukowe z WOS-u

Robert Grzybowski, środa, 15.30-17.00, sala 117, Koło naukowe z historii dla LO


RELIGIA

Rafał Gontarczyk, środa 15:25 – 16:10, sala 22, Szkolne koło CARITAS


Szczęśliwy numerek
4
Numerek ważny w poniedziałek
23 października 2017 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest poniedziałek
23 października 2017 roku


Imieniny obchodzą:
Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan, Domicjusz, Gracjan, Gracjana, Gracjanna, Klotylda
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 10:00 – 15:00
WTOREK 12:00 – 16:00
ŚRODA 9:00 – 12:00
CZWARTEK 10:00 – 14:00
PIĄTEK 9:00 – 13:00

mgr Sylwia Lewandowska


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)