Dostęp do e-dziennika dla rodziców
Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz
Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.
Szlachetna Paczka
Wpis opublikowany dnia 11-12-2019 o godz. 20:32. Opracowanie: Joanna Piechowiak
"Moje pasje"
Wpis opublikowany dnia 09-12-2019 o godz. 21:33. Opracowanie: Kamila Wiśniewska
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie fotograficznym "Moje pasje".
Oto wyniki:
1. Wojciech Mrozik 5b,
2. Olivier Maciejewski 4a, Maja Ubecka 5a.
Zapraszamy na rozdanie nagród w środę 11 grudnia o godz. 12.35 do sali 105.
Gratulujemy zwycięzcom.
Ślubowanie klasy pierwszej
Wpis opublikowany dnia 09-12-2019 o godz. 21:20. Opracowanie: Milena Marynowska-Mróz
W środę 6 listopada 2019 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej.
To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.
Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: rodzice, nauczyciele oraz Dyrekcja Szkoły – pan dyrektor Stanisław Pilewski oraz pani vice dyrektor Urszula Ciemny.
Uczniowie klasy pierwszej wraz z gościnnym występem uczniów z klasy drugiej i trzeciej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. To był egzamin, który zdali na szóstkę.
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał pan dyrektor Stanisław Pilewski. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 44 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.
Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.
Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.
Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia
Wpis opublikowany dnia 09-12-2019 o godz. 20:58. Opracowanie: Karolina Kowalska
25 listopada był Międzynarodowym Dniem Pluszowego Misia. Chojność uczniów i ich rodziców pozwoliła zebrać prezenty dla dzieci w bydgoskich szpitalach. Upominki zostały przekazane Fundacji Mam Marzenie, która w naszym imieniu wręczy je potrzebującym dzieciom.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie :)
Zawody Mikołajkowe
Wpis opublikowany dnia 07-12-2019 o godz. 10:30. Opracowanie: Mariola Raszlińska
30 listopada 2019 roku na basenie „Bryza” w Bydgoszczy odbyły się XIV Mikołajkowe Zawody Pływackie. Był to dzień ważny szczególnie dla uczniów pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 44 Mistrzostwa Sportowego, podopiecznych Marioli Raszlińskiej i Doroty Ronkiewicz; najmłodsi pływacy z naszej Szkoły pierwszy raz wystartowali w zawodach i świetnie sobie poradzili!
Najszybsi zdobyli medale i dyplomy, a wszyscy pamiątkowe medale oraz niezapomniane wspomnienia:
Julian Bethke –srebrny medal, Paweł Rogoziewicz – brązowy medal, Kajetan Czerwiński, Ksawery Czerwiński, Wojciech Dembiński, Dagny Dziatkowiak, Nadia Kozłowska, Oliwia Kryszewska, Nina Kubska, Emilia Łomaszewicz, Maksymilian Pączek, Mikołaj Seraficki, Paweł Sroka, Alicja Tyszkiewicz, Mikołaj Wachowski, Mateusz Wasielewski, Oskar Wojciechowski, Urszula Żukowska.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za przyszłe starty!
W Zawodach Mikołajkowych startowali również starsi pływacy; medale zdobywali:
Piotr Gilewski, Julia Jacuk, Julia Kalkowska, Adriana Kulczyńska, Otylia Tomasik – dwa złote, Wiktoria Jaworska, Pola Karolczak, Wiktoria Kocikowska, Rozalia Kwiatkowska, Filip Mrozek, Mikołaj Mroziński, Karol Trojan, Emilia Woroniecka, Wiktor Zasada – złoty, srebrny, Antoni Żukowski – złoty, brązowy, Sebastian Kowalczyk, Kacper Rostkowski – złoty, Olivier Piątek, Bartosz Sonakowski – dwa srebrne, Julia Brucka, Jakub Jendruszewski, Pola Lutkowska – srebrny, brązowy, Antoni Dobosz, Amelia Huć, Michalski Maksymilian – srebrny, Julia Libuszewska, Weronika Socha, Maksymilian Wamka – dwa brązowe, Franciszek Bizoń, Jakub Górniak, Filip Iwanowski, Radosław Kacicki, Julia Matjakowska, Wiktor Muller, Paula Socha, Mikołaj Zawadzki – brązowy.
sztafety mieszane:
złoty: 4x25m dow – Filip Mrozek, Paula Socha, Amelia Huć, Jakub Górniak
złoty: 4x100m dow – Julia Jacuk, Borys Wielgosz, Jakub Jendruszewski, Pola Lutkowska
złoty: 4x100m zm – Mikołaj Mroziński, Karol Trojan, Wiktor Zasada, Kacper Rostkowski
złoty: 4x100m zm – Bartosz Sonakowski, Piotr Gilewski, Maksymilian Wamka, Antoni Żukowski
srebrny: 4x100m zm – Julia Brucka, Pola Karolczak, Adriana Kulczyńska, Julia Matjakowska
srebrny: 4x100m dow – Rozalia Kwiatkowska, Maksymilian Michalski, Franciszek Bizoń, Weronika Socha
srebrny: 4x100m dow – Zuzanna Iwanowska, Wiktoria Kocikowska, Igor Sobieralski, Sebastian Kowalczyk
brązowy: 4x100m zm – Emilia Woroniecka, Julia Libuszewska, Julia Kalkowska, Wiktoria Jaworska.
Statuetki dla najlepszej zawodniczki i zawodnika w swoich kategoriach wiekowych za 2 starty wg punktacji wielobojowej FINA wywalczyli: Julia Jacuk, Wiktoria Jaworska, Piotr Gilewski.
W zawodach, pobijając swoje „życiówki”, udanie wystartowali również: Remigiusz Argalski, Wiktor Bonin, Kamil Dombrowski, Zuzanna Iwanowska, Joanna Katafiasz, Kacper Klessa, Marcin Klonowski, Wojciech Kosiedowski, Igor Kowalczyk, Weronika Koźmińska, Teresa Krawczyk, Lena Łomaszewicz – Smolińska, Oliwia Maciejewska, Mateusz Nitek, Gabriela Nowicka, Szymon Padzikowski, Oliwia Przybył, Dariusz Rogalski, Maksymilian Rudnicki, Kamil Sadka, Igor Sobieralski, Marcel Stadnik, Patrycja Stochmal, Kacper Szczęsny, Kajetan Szymańczak, Letycja Thim, Lena Tubaja, Natalia Tyszkiewicz, Martyna Walicka, Lena Warczak, Maria Wasilewska, Borys Wielgosz, Weronika Wilczyńska, Jacek Ziółkowski, Lena Żurek.
Pływacy MUKS Piętnastka Bydgoszcz zdobyli łącznie 68 medali, zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej.
Trenerzy: Tomasz Iwanowski, Sławomir Gawinecki, Mariola Raszlińska, Dorota Ronkiewicz, Bartosz Ronkiewicz.
Gratulujemy!
Więcej zdjęć w GALERII.
SEKRETARIAT SZKOŁY
Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 14:30
wtorek 7:30 - 14:30
środa 7:30 - 14:30
czwartek 7:30 - 14:30
piątek 7:30 - 14:30
liceum@liceumxv.edu.pl
GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ
Godziny pracy:
poniedziałek 8:00 - 15:00
wtorek 8:00 - 15:00
środa 8:00 - 15:00
czwartek 8:00 - 15:00
piątek 8:00 - 15:00
PEDAGOG
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 08:00 – 12:00
WTOREK 13:00 – 17:00
ŚRODA 08:00 – 12:00
CZWARTEK 08:00 – 12:00
PIĄTEK 08:00 – 12:00
Godzina dostępności:
Piątek 7:00-8:00
mgr Karolina Kowalska
pedagog@liceumxv.edu.pl
PEDAGOG SPECJALNY
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 11:00 - 15:00
WTOREK 08:00 – 12:20
ŚRODA 13:00 – 17:00
CZWARTEK 12:00 – 16:00
PIĄTERK 09:30 – 13:30
Godzina dostępności:
Piątek 08:30 - 09:30
mgr Agata Graczyk
PSYCHOLOG SPORTU
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 9:00 - 12:00
WTOREK 10:00 – 14:30
ŚRODA 09:00 – 15:30
CZWARTEK 11:00 – 16:00
Godzina dostępności:
Wtorek 09:00 - 10:00
mgr Marta Krakowiak
psychologsportu@liceumxv.edu.pl
INSPEKTOR DS. BHP
Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30
mgr Dorota Gawronek