Dostęp do e-dziennika dla rodziców
Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz
Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.
Świąteczne wyróżnienie
Wpis opublikowany dnia 31-12-2018 o godz. 16:17. Opracowanie: Agnieszka Golec
Wyróżnienie dla uczennicy klasy 1a SP 44 MS Amelii Huć
w konkursie plastycznym „BYDGOSKA KARTKA ŚWIĄTECZNA”
Uczniowie naszej szkoły mają wiele uzdolnień. Poza sportem najmłodsi rozwijają swoje inne talenty. Jednym z nich jest dar plastyczny, który dostrzegł prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski i przewodnicząca Rady Miasta Bydgoszcz Monika Matowska, organizatorzy konkursu „Bydgoska kartka świąteczna”.
Uczennica klasy 1a - Amelia Huć otrzymała wyróżnienie, po odbiór którego została zaproszona do bydgoskiego Ratusza. Oprócz oficjalnej części uroczystości, podczas której nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów, zwycięzcy mogli zadawać pytania Panu Prezydentowi. Pan Rafał Bruski opowiedział najmłodszym gdzie spędza święta, czy pisze listy do Świętego Mikołaja, co lubi robić w wolnym czasie oraz czy zna Prezydenta Polski Andrzeja Dudę.
Uwieńczeniem spotkania była wspólna fotografia. Projekty zwycięskich prac zostały przygotowane przez drukarnię jako oficjalne kartki świąteczne od prezydenta Rafała Bruskiego i przewodniczącej Rady Miasta Bydgoszczy Moniki Matowskiej.
Amelii, Rodzicom, Wychowawczyni serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych i nie tylko.
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14, 15 i 16 - latków
Wpis opublikowany dnia 17-12-2018 o godz. 08:41. Opracowanie: Mariola Raszlińska za https://www.facebook.com/SMSBYDGOSZCZ
W trzech miejscach w Polsce juniorzy ścigali się w krajowym championacie.
14 LATKOWIE W OLSZTYNIE, gdzie nasi zawodnicy "rozbili bank", wygrywając klasyfikację medalową, zdobywając 19 medali (11-4-4). Wśród multimedalistów znaleźli się:
We wszystkich sztafetach zdobywaliśmy medale; na 6 sztafet tylko raz oddaliśmy złoto!
Sztafety chłopców:
4x100m dow - złoto i Rekord Polski Juniorów 14 lat: Sebastian Miniszewski, Stanisław Janeczek, Jakub Olszewski, Krzysztof Matuszewski;
4x200m dow – złoto: Sebastian Miniszewski, Jakub Olszewski, Jarosław Knopp, Krzysztof Matuszewski;
4x100m zm – srebro: Jakub Olszewski, Tymoteusz Domagała, Stanisław Janeczek, Krzysztof Matuszewski;
sztafety dziewcząt:
4x100m dow – zloto: Marianna Rydyńska, Melissa Orum, Natalia Hermanowska, Julia Cygan;
4x200m dow – zloto: Marianna Rydyńska, Natalia Hermanowska, Malissa Orum, Julia Cygan;
4x100m zm – złoto: Otylia Tomasik, Marianna Rydyńska, Julia Cygan, Natalia Hermanowska.
Trenerzy: Bartosz Ronkiewicz, Sławomir Gawinecki, Leszek Borowicz.
15 LATKOWIE W OSTROWCU, gdzie najlepiej zaprezentowały się Weronika Groń i Anna Kamińska, które pływały kilka razy w finałach A. Trenerzy: Sławomir Gawinecki, Leszek Borowicz.
16 LATKOWIE W GORZOWIE WLKP. Tu na wyróżnienie zasłużyli Wiktoria Niewiadomska i Adam Oszutowski – finaliści A. Trenerzy: Daniel Grzyb, Robert Strzałka.
GRATULUJEMY!
I czekamy na występy starszych kolegów, które już od wtoku w Lublinie…
Foto: trener Bartosz Ronkiewicz.
Zawody Mikołajkowe
Wpis opublikowany dnia 11-12-2018 o godz. 22:00. Opracowanie: Mariola Raszlińska
8 grudnia w Bydgoszczy odbyły się XIII Mikołajkowe Zawody Pływackie, w których uczestniczyła 75 osobowa grupa pływaków MUKS Piętnastka Bydgoszcz. Dla 20 z nich były one wyjątkowe, ponieważ były pierwszymi w ich życiu! Wielu z nich wywalczyło medale:
7 lat i młodsi
Amelia Huć – złoty, brązowy
Jakub Górniak – złoty
Lena Żurek – złoty
Antoni Dobosz – srebrny
Laura Kozłowska – srebrny
Mateusz Nitek – srebrny
Maria Wasilewska – 2 brązowe
Pierwszy raz udanie wystartowali w zawodach również: klasa 1a: Andrzejewska Martyna, Wiktor Bonin, Oliwia Dywel, Joanna Katafiasz, Emil Kiciński, Wojciech Kosiedowski, Teresa Krawczyk, Miłosz Kuźmicz, Oliwia Maciejewska, Gabriela Nowicka, Patrycja Stochmal oraz z klasy 4a: Kalina Kłosowska i Maksymilian Michalski.
Pozostali medaliści:
7 lat i młodsi
Filip Mrozek – 2 srebrne
8 lat
Filip Iwanowski – złoty, srebrny
Igor Kowalczyk – brązowy
9 lat
Rozalia Kwiatkowska – złoty, srebrny
Weronika Socha – srebrny, brązowy
10 lat
Michał Bryll – 2 złote
Wiktoria Kocikowska – 2 złote
Sebastian Kowalczyk – złoty, srebrny
Zuzanna Iwanowska – srebrny
11 lat
Jakub Jendruszewski – 2 srebrne
12 lat
Adriana Kulczyńska - srebrny, brązowy
13 lat
Inga Ciesielska – 2 złote
Igor Szymański – 2 złote
Julia Kalkowska – złoty, srebrny
Dominika Ronkiewicz – złoty, srebrny
Błażej Sroka – srebrny, brązowy
Wiktoria Jaworska – srebrny
Emilia Woroniecka – srebrny
Antoni Żukowski – srebrny
Szymon Gruba – brązowy
14 lat
Marianna Rydyńska – 2 złote
Natalia Hermanowska – 2 złote
Sebastian Miniszewski – 2 złote
Jarosław Knopp – złoty, brązowy
Julia Zelis – złoty
Melissa Orum – 2 srebrne
Oliwia Tomasik – srebrny, brązowy
Tymoteusz Domagała – srebrny
Jakub Olszewski – srebrny
Nadia Studzińska – 2 brązowe
Wiktoria Czarniak - brązowy
Stanisław Janeczek - brązowy
15-17 lat
Szymon Karczewski – srebrny
Sztafety mieszane:
8 lat i młodsi: 4x25m dow – srebro: Filip Iwanowski, Dariusz Rogalski, Letycja Thim, Emilia Damazyn
9 lat: 4x50m zm – srebrny: Maksymilian Michalski, Rozalia Kwiatkowska, Weronika Socha, Jakub Borowicz
10 lat: 4x100m dow – złoty: Michał Bryll, Wiktoria Kocikowska, Zuzanna Iwanowska, Sebastian Kowalczyk
11 lat: 4x100m dow – brązowy: Wiktoria Błaszczykowska, Martyna Walicka, Mikołaj Zawadzki, Jakub Jendruszewski
13 lat: 4x100m zm – złoty: Dominika Ronkiewicz, Inga Ciesielska, Igor Szymański, Szymon Gruba
13 lat: 4x10m zm – brązowy: Błażej Sroka, Julia Kalkowska, Antoni Żukowski, Emilia Woroniecka
14 lat: 4x100m zm – złoty: Jakub Olszewski, Jarosław Knopp, Stanisław Janeczek, Sebastian Miniszewski
14 lat: 4x100m zm – srebrny: Tymoteusz Domagała, Marianna Rydyńska, Natalia Hermanowska, Melissa Orum
14 lat: 4x100m zm – brązowy: Otylia Tomasik, Julia Zelis, Nadia Studzińska, Wiktoria Czarniak.
Trenerzy: Tomasz Iwanowski, Bartosz Ronkiewicz, Dorota Ronkiewicz, Mariola Raszlińska.
Gratulujemy!
Zdjęcia: pani Ewa Iwanowska, również w GALERII.
5 medali Gracjana w Karate
Wpis opublikowany dnia 06-12-2018 o godz. 22:32. Opracowanie: Dariusz Głowacz
24.11.2018 w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Bushido Cup.
Uczeń klasy 4a Gracjan Grobelny wywalczył 5 medali:
Gratulujemy!!!
Foto. Radosław Nowak
Zawody pływackie w Osielsku
Wpis opublikowany dnia 05-12-2018 o godz. 18:01. Opracowanie: Mariola Raszlińska
Z 51 medalami wrócili pływacy z Ogólnopolskich Zawodów Pływackich Solano Cup w Osielsku, które odbyły się 2 grudnia 2018 r. Na podium stawali:
7 lat
Filip Mrozek – 2 srebrne
8 lat
Filip Iwanowski – złoty, srebrny
9 lat
Rozalia Kwiatkowska – 2 złote, najlepsza zawodniczka rocznika
Weronika Socha – 2 złote
10 lat
Michał Bryll – 2 złote, najlepszy zawodnik rocznika
Wiktoria Kocikowska – złoty, srebrny
Roksana Gluba – 2 srebrne
11 lat
Jakub Jendruszewski – 2 srebrne
12 lat
Mikołaj Mroziński – 2 złote
13 lat
Inga Ciesielska – 2 złote, najlepsza zawodniczka rocznika
Igor Szymański- 2 złote, najlepszy zawodnik rocznika
Dominika Ronkiewicz – 2 złote
Alicja Sędłak – złoty, srebrny
Szymon Gruba – 2 srebrne
Marcelina Moritz – 2 srebrne,
Maksymilian Wamka – srebrny
Julia Kalkowska – srebrny, brązowy
Michał Tomczak – brązowy
Emilia Woroniecka – brązowy
Antoni Żukowski - brązowy
14 lat
Stanisław Janeczek – 2 złote, najlepszy zawodnik rocznika
Melissa Orum – 2 złote, najlepsza zawodniczka rocznika
Nadia Studzińska – 2 złote
Otylia Tomasik – 2 srebrne
Tymoteusz Domagała – złoty, srebrny
Wiktoria Czarniak - srebrny
Julia Zelis – brązowy
15 lat i starsi
Julia Gus – 2 złote, najlepsza zawodniczka kategorii wiekowej
W kategorii Masters wystartował trener Bartosz Ronkiewicz, który wywalczył srebrny medal (50m st. grzb.)
W zawodach wzięli udział, również uzyskując czasy lepsze od dotychczasowych: Remigiusz Argalski, Jakub Borowicz, Wiktoria Błaszczykowska, Zuzanna Iwanowska, Wiktoria Jaworska, Kacper Klessa, Marcin Klonowski, Maria Kujawa, Adriana Kulczyńska, Antonina Lewandowska, Szymon Padzikowski, Oliwia Przybył, Dariusz Rogalski, Błażej Sroka, Marcel Stadnik, Kajetan Szymańczak, Letycja Thim, Martyna Walicka, Borys Wielgosz, Weronika Wilczyńska, Mikołaj Zawadzki.
Gratulujemy uzyskanych wyników!
SEKRETARIAT SZKOŁY
Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 14:30
wtorek 7:30 - 14:30
środa 7:30 - 14:30
czwartek 7:30 - 14:30
piątek 7:30 - 14:30
liceum@liceumxv.edu.pl
GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ
Godziny pracy:
poniedziałek 8:00 - 15:00
wtorek 8:00 - 15:00
środa 8:00 - 15:00
czwartek 8:00 - 15:00
piątek 8:00 - 15:00
PEDAGOG
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 08:00 – 12:00
WTOREK 13:00 – 17:00
ŚRODA 08:00 – 12:00
CZWARTEK 08:00 – 12:00
PIĄTEK 08:00 – 12:00
Godzina dostępności:
Piątek 7:00-8:00
mgr Karolina Kowalska
pedagog@liceumxv.edu.pl
PEDAGOG SPECJALNY
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 11:00 - 15:00
WTOREK 08:00 – 12:20
ŚRODA 13:00 – 17:00
CZWARTEK 12:00 – 16:00
PIĄTERK 09:30 – 13:30
Godzina dostępności:
Piątek 08:30 - 09:30
mgr Agata Graczyk
PSYCHOLOG SPORTU
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 9:00 - 12:00
WTOREK 10:00 – 14:30
ŚRODA 09:00 – 15:30
CZWARTEK 11:00 – 16:00
Godzina dostępności:
Wtorek 09:00 - 10:00
mgr Marta Krakowiak
psychologsportu@liceumxv.edu.pl
INSPEKTOR DS. BHP
Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30
mgr Dorota Gawronek