Dostęp do e-dziennika dla rodziców
Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz
Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.
Podium dla biegaczek
Wpis opublikowany dnia 21-10-2018 o godz. 21:34. Opracowanie: Barbara Zglinicka-Jagos
Miło nam poinformować, że mamy w naszej szkole WICEMISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA W PRZEŁAJOWYCH BIEGACH SZTAFETOWYCH! Reprezentacja dziewcząt z kl. 7-8 i gimnazjum w składzie - Groń Weronika, Hermanowska Natalia, Ronkiewicz Dominika, Cygan Julia, Tomasik Otylia, Kamińska Ania, Sędłak Alicja, Moritz Marcelina, Jaworska Wiktoria, Nogal Daria, Ziółkowska Alicja - wywalczyła srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Kujawsko - Pomorskiego.
Dziewczyny - dziękujemy!
Sztafetowe Biegi Przełajowe
Wpis opublikowany dnia 17-10-2018 o godz. 20:40. Opracowanie: Barbara Zglinicka-Jagos
9 października 2018 r. reprezentacje naszej szkoły rywalizowały w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Miłą niespodziankę sprawiła reprezentacja dziewcząt z klasy 7- 8 SP, Gimnazjum. Dziewczęta: Groń Weronika, Hermanowska Natalia, Ronkiewicz Dominika, Cygan Julia, Tomasik Otylia, Kamińska Ania, Sędłak Alicja, Moritz Marcelina, Górska Kinga, Jaworska Wiktoria zdobyły pierwsze miejsce i awansowały do finałów Wojewódzkich, które odbędą się 19 października w Myślęcinku.
W tej samej kategorii wiekowej chłopcy z naszej reprezentacji wywalczyli 4 miejsce: Szymański Igor, Gruba Szymon, Domagała Tymoteusz, Frątczak Jerzy, Cykowiak Jakub, Sobowiec Mateusz, Karczewski Szymon, Guliński Maciej, Wiśniewski Mikołaj, Janiak Witold.
Sztafeta licealistek była ósma: Piwkowska Zuzanna, Rola Aneta, Finc Martyna, Świątkowska Agata, Jekel Inga, Wirkus Monika, Tomala Natalia, Żurek Daria, Misiuna Delfina, Sobieszczyk Martyna, a licealiści przybiegli na 6 miejscu: Ciechanowski Bartek, Trojańczyk Mateusz, Muszyński Jakub, Mikołajczak Błażej, Tylicki Mateusz, Nawrocki Kamil, Szawurski Dorian, Bieńkowski Dominik, Wiśniewski Jakub, Sosiński Bartosz.
Pierwszy raz w sztafecie zadebiutowali nasi najmłodsi biegacze. W kategorii dzieci (klasy 4,5,6 SP) dziewczynki zdobyły 6 miejsce: Lewandowska Antonina, Błaszczykowska Wiktoria, Gluba Roksana, Kocikowska Wiktoria, Walicka Martyna, Wilczyńska Weronika, Tyszkiewicz Natalia, Iwanowska Zuzanna, Kwiatkowska Rozalia, Socha Weronika, Przybył Oliwia, a chłopcy przybiegli na czwartym miejscu: Maciejewski Wojtek, Kotlęga Stanisław, Kowalczyk Sebastian, Kuczkowski Antek, Ilo Michael, Zawadzki Mikołaj, Bobrowski Szymon, Juśkiw Antoni, Mrozik Wojciech, Grobelny Gracjan, Jendruszewski Jakub.
Serdecznie gratulujemy zdobytych miejsc, a najmłodszym tak udanego debiutu.
Zawody pływackie w Wąbrzeźnie
Wpis opublikowany dnia 11-10-2018 o godz. 00:39. Opracowanie: Mariola Raszlińska
W sobotę 6 października odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Wąbrzeźna. Wzięli w nich udział pływacy Szkoły Podstawowej nr 44 MS. Organizator nagradzał medalami 3 najlepszych pływaków oraz dyplomami za miejsca 1 do 6. Oto nagrodzeni:
7 lat i młodsi
Filip Mrozek – złoto, srebro
8 lat
Filip Iwanowski – złoto, 4m-ce
Letycja Thim – 6m-ce
9 lat
Rozalia Kwiatkowska – srebro, brąz
Weronika Socha – srebro, 4m-ce
Jakub Borowicz – 4m-ce
sztafeta mieszana 4x25 dow 9 lat i młodsi:
złoto – Filip Iwanowski, Weronika Socha, Rozalia Kwiatkowska, Jakub Borowicz
6m-ce –Marcin Klonowski, Filip Mrozek, Letycja Thim, Emilia Damazyn
10 lat
Sebastian Kowalczyk – 2 złote
Wiktoria Kocikowska – 2 złote
Roksana Gluba – 2 złote
Zuzanna Iwanowska – złoto, 4m-ce
Antonina Lewandowska – 4 i 6m-ce
11 lat
Jakub Jendruszewski – złoto, srebro
Mikołaj Zawadzki – srebro, 4 m-ce
Borys Wielgosz – brąz, 6 m-ce
Weronika Wilczyńska – brąz
Weronika Błaszczykowska – 4 i 5m-ce
Martyna Walicka – 2 razy 6m-ce
12 lat
Mikołaj Mroziński – 2 złote
Pola Karolczak (KS Rekiny Osielsko) – 2 złote
Adrianna Kulczyńska – 2 srebrne
sztafeta mieszana 4x50m dow 10-12 lat:
brąz – Mikołaj Mroziński, Jakub Jenruszewski, Roksana Gluba, Adrianna Kulczyńska
5m-ce – Sebastian Kowalczyk, Mikołaj Zawadzki, Wiktoria Błaszczykowska, Wiktoria Kocikowska
13 lat
Dominika Ronkiewicz – 2 złote
Igor Szymański – 2 złote
Bania Karol – 2 złote
Julia Kalkowska – 2 złote
Wiktoria Jaworska – złoto, srebro
Inga Ciesielska – złoto, srebro
Szymon Gruba – 2 srebrne
Maria Kujawa – 2 srebrne
Alicja Sędłak – srebro, brąz
Antoni Żukowski – srebro, brąz
Marcelina Moritz – srebro, 5m-ce
Błażej Sroka – 2 brązowe
Maksymilian Wamka – 4 i 5m-ce
Emilia Woroniecka – 4 i 6m-ce
14 lat
Tymoteusz Domagała – 2 złote
Marianna Rydyńska – 2 złote
Otylia Tomasik – 2 złote
Sebastian Miniszewski – złoto, srebro
Stanisław Janeczek – złoto, srebro
Natalia Hermanowska – złoto, srebro
Julia Zelis – złoto, brąz
Nadia Studzińska – złoto, 4m-ce
Jarosław Knopp – złoto
Melissa Orum – srebro, brąz
sztafeta mieszana 4x50m zm 13-14 lat:
złoto – Tymoteusz Domagała, Jarosław Knopp, Natalia Hermanowska, Melissa Orum
srebro – Otylia Tomasik, Marianna Rydyńska, Stanisław Janeczek, Sebastian Miniszewski
brąz – Inga Ciesielska, Alicja Sędłak, Igor Szymański, Karol Bania
4m-ce – Dominika Ronkiewicz, Szymon Gruba, Nadia Studzińska, Antoni Żukowski.
Puchary Burmistrza Wąbrzeźna dla 3 najlepszych zawodniczek i zawodników za dwa starty w każdej kategorii wiekowej otrzymali: Filip Iwanowski, Wiktoria Kocikowska, Mikołaj Mroziński, Marianna Rydyńska, Stanisław Janeczek za 1 m-ce, Filip Mrozek, Roksana Gluba, Sebastian Kowalczyk, Igor Szymański, Dominika Ronkiewicz, Natalia Hermanowska za 2 m-ce, Rozalia Kwiatkowska, Karol Bania, Melissa Orum, Sebastian Miniszewski za 3m-ce.
W zawodach wzięli również udział i osiągnęli wyniki lepsze od dotychczasowych: Remigiusz Argalski, Kacper Klessa, Igor Kowalczyk, Szymon Padzikowski, Kacper Piotrowski, Oliwia Przybył, Marcel Stadnik, Kajetan Szymańczak, Natalia Tyszkiewicz, Zofia Wasilewska.
Zawodników trenują: Bartosz Ronkiewicz, Tomasz Iwanowski, Mariola Raszlińska.
Gratulujemy!
zdj. pan Michał Wilczyński
zdj. pani Ewelina Wardowska
Wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej filii nr 15
Wpis opublikowany dnia 08-10-2018 o godz. 21:48. Opracowanie: Alina Zglinicka, Hanna Gutkowska
Na początku października uczniowie klasy 4a i 4b Szkoły Podstawowej nr 44 Mistrzostwa Sportowego odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną w Bydgoszczy. Tam zapoznali się ze zbiorami i pracą biblioteki oraz sposobami pozyskiwania informacji w oparciu o bazy tradycyjne i internetowe. Czwartoklasiści obejrzeli ciekawą prezentację pt. „Biblioteki świata” oraz rozwiązywali zagadki i krzyżówki.
BOM: piłka nożna
Wpis opublikowany dnia 07-10-2018 o godz. 21:36. Opracowanie: Kamil Tobolski
W poniedziałek 24 września uczniowie V klasy SP 44 MS (Klub Sportowy Wisełka Bydgoszcz Fordon) zakończyli przygodę z Bydgoską Olimpiadą Młodzieży w rozgrywkach piłki nożnej zajmując ostatecznie 5 miejsce.
Wyniki fazy grupowej:
Wyniki fazy pucharowej:
Skład: Aleksander Okoński, Kajetan Lubowicz, Jakub Stasiak, Stanisław Kotlęga, Wojciech Maciejewski, Szymon Pączek, Patryk Kowalski
Trener: Kamil Tobolski.
SEKRETARIAT SZKOŁY
Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 14:30
wtorek 7:30 - 14:30
środa 7:30 - 14:30
czwartek 7:30 - 14:30
piątek 7:30 - 14:30
liceum@liceumxv.edu.pl
GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ
Godziny pracy:
poniedziałek 8:00 - 15:00
wtorek 8:00 - 15:00
środa 8:00 - 15:00
czwartek 8:00 - 15:00
piątek 8:00 - 15:00
PEDAGOG
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 08:00 – 12:00
WTOREK 13:00 – 17:00
ŚRODA 08:00 – 12:00
CZWARTEK 08:00 – 12:00
PIĄTEK 08:00 – 12:00
Godzina dostępności:
Piątek 7:00-8:00
mgr Karolina Kowalska
pedagog@liceumxv.edu.pl
PEDAGOG SPECJALNY
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 11:00 - 15:00
WTOREK 08:00 – 12:20
ŚRODA 13:00 – 17:00
CZWARTEK 12:00 – 16:00
PIĄTERK 09:30 – 13:30
Godzina dostępności:
Piątek 08:30 - 09:30
mgr Agata Graczyk
PSYCHOLOG SPORTU
Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 9:00 - 12:00
WTOREK 10:00 – 14:30
ŚRODA 09:00 – 15:30
CZWARTEK 11:00 – 16:00
Godzina dostępności:
Wtorek 09:00 - 10:00
mgr Marta Krakowiak
psychologsportu@liceumxv.edu.pl
INSPEKTOR DS. BHP
Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30
mgr Dorota Gawronek