Taekwondo
olimpijskie
Pływanie
Koszykówka
dziewcząt
Piłka ręczna
chłopców

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

Taekwondo 13 medali w Śremie

Wpis opublikowany dnia 11-12-2017 o godz. 21:51. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

Udany start zaliczyli zawodnicy MUKS Piętnastka sekcja Taekwondo zdobywając 13 medali podczas finału Ligi Wesołek Cup 2017, który odbył się 09.12.2017 w Śremie.
W kategorii dzieci:

  • Gracjan Grobelny wywalczył 2 złote medale (Poomsae i walki),
  • Szymon Bobrowski srebro Poomsae,
  • Dawid Klimas srebro timio ap chagi.

W kategorii kadet:

  • Laura Drapiewska złoto Poomsae, złoto timio ap chagi, srebro walka,
  • Kinga Górska złoto walka, srebro Poomsae,
  • Witold Janiak srebro walka,
  • Morfeusz Thim złoto timio ap chagi, brąz walka,
  • Weronka Tworek brąz Poomsae.

Gratulujemy!!!
foto: archiwum D. Głowacz.

 

Dziecięcy Turniej Taekwondo w ZS Nr 5 MS

Wpis opublikowany dnia 11-12-2017 o godz. 21:44. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

10 grudnia w Sali sportowej ZS Nr 5 MS odbył się IV Zimowy Turniej Taekwondo Olimpijskiego Dzieci. Organizatorem był MUKS Piętnastka i MDK Nr 5. W turnieju wystartowało 60 dzieci trenujących w barwach MUKS Piętnastka, podopiecznych trenerów: Dariusza Głowacza, Daniela Ziemińskiego, Katarzyny Lis i Pauliny Żakowskiej.
Organizatorzy składają podziękowania wolontariuszom za pomoc przy organizacji turnieju; rodzicom: Pani Patrycji Thim, Pani Agnieszce Padzikowskiej, Panu Tomaszowi Trzebuniakowi, Panu Marcinowi Stadnik, Panu Sebastianowi Kubskiemu, Panu Sławomirowi Przybyłowskiemu, Państwu Beacie i Zbigniewowi Sikorskim, Pani Ewelinie Poral oraz grupie zawodników z klas sportowych.
foto: archiwum D. Głowacz.

 

 

Bieg w Toruniu

Wpis opublikowany dnia 08-12-2017 o godz. 00:31. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

2 i 3 grudnia w Toruniu odbył się biegowy Festiwal Świętych Mikołajów. W przeznaczonym dla dzieci Biegu Mikołajka uczestniczył Filip Mrozek z klasy Ia (najmłodszy uczeń naszej Szkoły), który godnie reprezentował Szkołę Podstawową nr 44 MS w Bydgoszczy.

Gratulujemy udziału w Mikołajkowej zabawie biegowej!

 

 

Trzy medale Olsztyn Cup 2017

Wpis opublikowany dnia 05-12-2017 o godz. 22:40. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

W dniach 1-3.12.2017 w Olsztynie odbył się Puchar Polski, podczas którego trójka zawodników MUKS Piętnastka sekcja Taekwondo Olimpijskie wywalczyła 3 medale:

  • Marta Łysiak junior 68kg
  • Zuzanna Mrozińska junior 63kg
  • Kacper Steltmann junior 59kg

Na uwagę zasługują również występy:
Kacpra Wadycha jedna wygrana walka junior 63
Roberta Kosowskiego jedna wygrana walka junior 63
foto: archiwum D. Głowacz.

Gratulujemy życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Pływacki Sprzwdzian

Wpis opublikowany dnia 04-12-2017 o godz. 23:06. Opracowanie: Bartosz Ronkiewicz

sport

W dniach 24-25.11.2017 w Bydgoszczy i Toruniu troje pływaków naszej szkoły wystartowało w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wszechstroności Stylowej i Wytrzymałości 12-latków.

Pływacy musieli się zmierzyć z dystansem 200 m stylem zmiennym i 800 m stylem dowolnym.

W Bydgoszczy wystartowali:

Dominika Ronkiewicz (UKS Osowa Góra Bydgoszcz)

  • II miejsce - 200m stylem zmiennym
  • III miejsce - 800m stylem dowolnym

Igor Szymański (MUKS Piętnastka Bydgoszcz)

  • I miejsce - 200m stylem zmiennym
  • II miejsce - 800m stylem dowolnym

W Toruniu startowała:

 Alicja Sędłak (UKS Ósemka Toruń)

  • II miejsce - 200m stylem zmiennym
  • I miejsce - 800m stylem dowolnym

GRATULUJEMY!

 

  

 

 

 


<<    aktualności: 410 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
25
Numerek ważny we wtorek
12 grudnia 2017 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest wtorek
12 grudnia 2017 roku


Imieniny obchodzą:
Adelajda, Dagmara, Edburga, Suliwuj, Paramon, Spirydion, Aleksander, Ada, Przybysława, Maksencjusz, Joanna
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 10:00 – 15:00
WTOREK 12:00 – 16:00
ŚRODA 9:00 – 12:00
CZWARTEK 10:00 – 14:00
PIĄTEK 9:00 – 13:00

mgr Sylwia Lewandowska


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)