REKRUTACJA na rok szkolny 2018/2019 ruszyła!
Taekwondo olimpijskie
Pływanie
Piłka nożna chłopców

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

Mistrzowie Aquathlonu

Wpis opublikowany dnia 16-08-2018 o godz. 10:32. Opracowanie: https://www.facebook.com/SMSBYDGOSZCZ/

sport

4 sierpnia nad jeziorem Ukiel w Olsztynie odbyły się MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI w AQUATHLONIE.
Byli tam reprezentanci naszego klubu i odegrali główne role...
Wśród juniorów młodszych brązowy medal zdobył MATEUSZ WAMKA (XV LO z OMS). W kategorii dziewcząt 12-13 lat złoto wywalczyła DOMINIKA RONKIEWICZ (SP 44 MS).

Gratulujemy!

Informacja i zdjęcia: https://www.facebook.com/SMSBYDGOSZCZ/

Trenerzy: Bartosz Ronkiewicz, Daniel Grrzyb, Robert Strzałka.

 

 

Mistrzostwa Polski Juniorów 17/18- letnich

Wpis opublikowany dnia 23-07-2018 o godz. 20:43. Opracowanie: https://www.facebook.com/SMSBYDGOSZCZ/

sport

Ostatnim pływackim wydarzeniem tego lata były MP najstarszych juniorów, które odbyły się w Gliwicach (20-22.07.)
Nasza 9 osobowa ekipa spisała się na....6 medali!!!.

 

Trzy indywidualne krążki zawisły na szyi KINGI PARADOWSKIEJ. Nie miała sobie równych w konkurencjach stylem zmiennym, w których wywalczyła 2 złota (200m, 400m); brąz, po świetnym finiszu podzieliła z inną zawodniczką na 200m motylkiem.

 

Kolejne 3 brązowe medale zdobyły nasze żeńskie sztafety:

4x200m dow i 4x100m dow – A.Dudek, W.Tomkowicz, A.Włodarczyk i K.Paradowska

4x100m zm – A.Dudek, K.Paradowska, M.Holak i W.Tomkowicz.

W finałach A indywidualnie pływali: Ola Dudek, Marta Holak.

W finałach B: Aga Włodarczyk, Wiktoria Tomkowicz, Karolina Wolska i Mateusz Tylicki.

 

Trenerami tej grupy wiekowej są Robert Strzałka i Daniel Grzyb.

Bardzo wszystkim gratulujemy i życzymy… SŁONECZNYCH I UDANYCH WAKACJI!

 

 

 

City Trail on Tour Junior

Wpis opublikowany dnia 23-07-2018 o godz. 19:49. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

W piątek 20 lipca w Myślęcinku odbył się bieg pn. City Trail on Tour. W jego ramach odbyły się biegi dla dzieci. Pośród 53 dzieci rywalizujących w kategorii D2 (roczniki 2009 i 2010) byli uczniowie obecnie już drugiej klasy SP 44 MS: Kajetan Szymańczak i Marcin Klonowski, którzy dystans 600m ukończyli z niezłymi czasami.

Gratulujemy!

Więcej zdjęć w GALERII.

 

 

 

 

 

MP15 latków - Oświęcim

Wpis opublikowany dnia 21-07-2018 o godz. 22:51. Opracowanie: Leszek Borowicz

sport

W dniach 13-15 lipca w Oświęcimiu odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15 letnich w Pływaniu. Uczestniczyło w nich 7 zawodników MUKS Piętnastka Bydgoszcz: Mikołaj Dobrindt, Zuzanna Frysiak, Dominka Głazik, Anna Kamińska, Agata Marjańska, Mateusz Sobowiec, Mikołaj Wiśniewski.

Multimedalistą został Mikołaj Dobrindtdwa medale złote - 200 klas i 400zm, medal srebrny - 200zm oraz: finał A, IVm. - 100klas i 50 klas - finał B

W czołówce pływaków swojego rocznika znaleźli się również: Anna Kamińska: 50klas - finał A, 100klas - finał B i Mikołaj Wiśniewski: 100mot: finał A, 200mot: finał B.

Trenerzy: Sławomir Gawinecki i Leszek Borowicz.

Gratulujemy!

 

 

zdj.: h2oshop.pl

MP16 latków - Ostrowiec Św.

Wpis opublikowany dnia 21-07-2018 o godz. 22:47. Opracowanie: Leszek Borowicz

sport

W dniach 13-15 lipca w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16 letnich w Pływaniu, w którym uczniowie naszej szkoły wywalczyli 8 finałów B: Amelia Gajdzińska - 50, 100, 200m st.grzb, Adam Oszutowski - 50, 100, 200m st.klas, Sonia Ajtner - 100, 200 st.grzb. W Mistrzostwach startowali również: Oliwia Uklejewska, Dawid Malicki, Hubert Woźniak.

Trener: Leszek Borowicz.

Gratulujemy!

 

 


<<    aktualności: 495 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
9
Numerek ważny w piątek
17 sierpnia 2018 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest sobota
18 sierpnia 2018 roku


Imieniny obchodzą:
Klara, Ilona, Tacjana, Tworzysława, Helena, Agapit, Bogusława, Bronisław
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 10:00 – 15:00
WTOREK 12:00 – 16:00
ŚRODA 9:00 – 12:00
CZWARTEK 10:00 – 14:00
PIĄTEK 9:00 – 13:00

mgr Sylwia Lewandowska


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)