Taekwondo olimpijskie
Pływanie
Piłka nożna chłopców

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

5 medali Gracjana w Karate

Wpis opublikowany dnia 06-12-2018 o godz. 22:32. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

24.11.2018 w Bydgoszczy odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Bushido Cup.

Uczeń klasy 4a Gracjan Grobelny wywalczył 5 medali:

  • srebro kata indywidualnie U 12
  • brąz kata drużynowe (10 lat i starsi)
  • brąz kumite U 12
  • brąz kumite U 14
  • brąz kumite drużynowe U 13.

Gratulujemy!!! 

Foto. Radosław Nowak

 

Zawody pływackie w Osielsku

Wpis opublikowany dnia 05-12-2018 o godz. 18:01. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

Z 51 medalami wrócili pływacy z Ogólnopolskich Zawodów Pływackich Solano Cup w Osielsku, które odbyły się 2 grudnia 2018 r. Na podium stawali:

7 lat

Filip Mrozek – 2 srebrne

8 lat

Filip Iwanowski – złoty, srebrny

9 lat

Rozalia Kwiatkowska – 2 złote, najlepsza zawodniczka rocznika

Weronika Socha – 2 złote

10 lat

Michał Bryll – 2 złote, najlepszy zawodnik rocznika

Wiktoria Kocikowska – złoty, srebrny

Roksana Gluba – 2 srebrne

11 lat

Jakub Jendruszewski – 2 srebrne

12 lat

Mikołaj Mroziński – 2 złote

13 lat

Inga Ciesielska – 2 złote, najlepsza zawodniczka rocznika

Igor Szymański- 2 złote, najlepszy zawodnik rocznika

Dominika Ronkiewicz – 2 złote

Alicja Sędłak – złoty, srebrny

Szymon Gruba – 2 srebrne

Marcelina Moritz – 2 srebrne,

Maksymilian Wamka – srebrny

Julia Kalkowska – srebrny, brązowy

Michał Tomczak – brązowy

Emilia Woroniecka – brązowy

Antoni Żukowski - brązowy

14 lat

Stanisław Janeczek – 2 złote, najlepszy zawodnik rocznika

Melissa Orum – 2 złote, najlepsza zawodniczka rocznika

Nadia Studzińska – 2 złote

Otylia Tomasik – 2 srebrne

Tymoteusz Domagała – złoty, srebrny

Wiktoria Czarniak - srebrny

Julia Zelis – brązowy

15 lat i starsi

Julia Gus – 2 złote, najlepsza zawodniczka kategorii wiekowej

 

W kategorii Masters wystartował trener Bartosz Ronkiewicz, który wywalczył srebrny medal (50m st. grzb.)

 

W zawodach wzięli udział, również uzyskując czasy lepsze od dotychczasowych: Remigiusz Argalski, Jakub Borowicz, Wiktoria Błaszczykowska, Zuzanna Iwanowska, Wiktoria Jaworska, Kacper Klessa, Marcin Klonowski, Maria Kujawa, Adriana Kulczyńska, Antonina Lewandowska, Szymon Padzikowski, Oliwia Przybył, Dariusz Rogalski, Błażej Sroka, Marcel Stadnik, Kajetan Szymańczak, Letycja Thim, Martyna Walicka, Borys Wielgosz, Weronika Wilczyńska, Mikołaj Zawadzki.

 

Gratulujemy uzyskanych wyników!

 

 

 

 

 

 

City Trail Junior 3 w Myślęcinku

Wpis opublikowany dnia 01-12-2018 o godz. 21:20. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

Prawie 300 młodych biegaczy stanęło na starcie trzeciego biegu cyklu City Trail Junior w Myślęcinku w niedzielę 25 listopada. Cieszymy się, że jest wśród nich spora grupa biegaczy z naszej Szkoły; na linii startu stawiło się 13 uczniów Szkoły Podstawowej nr 44 MS: Kajetan Szymańczak, Marcin Klonowski (kl. 2a), Zuzanna Iwanowska, Kacper Szczęsny, Igor Sobieralski (kl.4a), Mikołaj Zawadzki, Sebastian Kowalczyk, Roksana Gluba, Jakub Jendruszewski, Wiktoria Błaszczykowska, Martyna Walicka, Weronika Wilczyńska (kl.5a), Stanisław Kotlęga (kl. 5b).

Gratulujemy udziału w rywalizacji i zabawie oraz zapraszamy kolejnych śmiałków do Myślęcinka na czwarty bieg cyklu, który odbędzie się 30 grudnia.

Zdj. pan Filip Kowalkowski i pani Mariola Raszlińska.

 

 

 

24 medale w Lidze Taekwondo

Wpis opublikowany dnia 29-11-2018 o godz. 22:17. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

Udany start podczas Finału Kujawsko Pomorskiej Ligi Taekwondo zaliczyła ekipa MUKS Piętnastka zdobywając 24 medali. W klasyfikacji finałowej po trzech edycjach nasz Klub wywalczył 3 miejsce drużynowo. Turniej odbył się 25.11.2018 w Bydgoszczy.

Poomsae:

Zuzanna Mrozińska złoto (1d LO MS)

Szymon Bobrowski złoto (5a MS)

Hubert Dobrosielski złoto (8a MS)

Michał Rybicki złoto (4a MS)

Katarzyna Martyniuk złoto (sekcja MUKS Piętnastka)

Jakub Pacholczyk srebro (4a MS)

Krzysztof Rybicki srebro (sekcja MUKS Piętnastka)

Kinga Górska srebro (3gim MS)

Cyprian Markowski srebro (4a MS)

Antoni Bonin brąz (5a MS)

Dawid Podhrebelny brąz (7a MS)

Michalina Nowacka brąz (5a MS)

Walki:

Wiktor Przybyłowski złoto (5a MS)

Maksymilian Sikorski złoto (5a MS)

Bartosz Głowacz srebro (4a MS)

Dawid Klimas srebro (5a MS)

Bartosz Żymant 2 x srebro (5a MS)

Syriusz Thim srebro (5a MS)

Krzysztof Rybicki srebro (sekcja MUKS Piętnastka)

Zuzanna Martyniuk srebro (5a MS)

Katarzyna Martyniuk srebro (sekcja MUKS Piętnastka)

Michalina Nowacka srebro (5a MS)

Konkurencje sprawnościowe:

Bartosz Głowacz srebro (4a MS).

 

Foto (archiwum D. Głowacz), również w GALERII.

Gratulujemy!!!

 

 

 

 

Grand Prix Polski w Pływaniu - Poznań

Wpis opublikowany dnia 28-11-2018 o godz. 21:26. Opracowanie: Daniel Grzyb

sport

W miniony weekend ponad 600 pływaków z całej Polski ścigało się w Poznaniu na Termach Maltańskich. Wśród nich była silna i liczna reprezentacja MUKS Piętnastki Bydgoszcz - 42 zawodników z klas: VIII, III gim i wszystkich trzech klas LO.

 

Zawody obfitowały w wiele ciekawych wyścigów i pojedynków. Do najbardziej dla nas ciekawych zaliczyć można "walkę" KINGI PARADOWSKIEJ z czołówką krajową na 100 i 200 m st. zmiennym, które nasza zawodniczka wygrała, co zapewniło jej tytuł "najlepszej zmiennistki zawodów" wraz z nagrodą pieniężną.

Do krajowej czołówki mocno dobija się również MARIANNA RYDYŃSKA, której wyniki wzbudzają respekt.

 

Mimo bardzo wyczerpujących i długo trwających zawodów, wielu z naszych reprezentantów ustanowiło nowe rekordy życiowe!!!

Trenerzy: Daniel Grzyb, Robert Strzałka, Bartosz Ronkiewicz, Leszek Borowicz, Sławomir Gawinecki.


Zdjęcia pani Katarzyna Holak, zapraszamy do GALERII.

 

 

 

 

 


<<    aktualności: 540 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
30
Numerek ważny w poniedziałek
10 grudnia 2018 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest poniedziałek
10 grudnia 2018 roku


Imieniny obchodzą:
Polidor, Brajan Daniel, Judyta, Maria, Andrzej, Julia, Switun, Unierad, Unirad
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 9:00 – 14:00
WTOREK 13:00 – 16:00
ŚRODA 10:00 – 15:00
CZWARTEK 9:00 – 12:00
PIĄTEK 8:00 – 12:00

mgr Sylwia Lewandowska


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)