Taekwondo olimpijskie
Pływanie
Piłka nożna chłopców
UWAGA! Dostępny jest już nowy
REGULAMIN OBIEKTU SPORTOWEGO
przy ul. Piwnika Ponurego w Bydgoszczy.

WAŻNE! Informacja dla rodziców/opiekunów dotycząca Covid-19

Wpis opublikowany dnia 11-09-2020 o godz. 12:44. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

informacja

Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa dzieci, Dyrekcja Szkoły informuje, iż zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji do szkoły mogą uczęszczać wyłącznie uczniowie bez objawów sugerujących infekcję dróg oddechowych a także w sytuacji, gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.

 

Ponadto uczniowie są przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają obowiązujących przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej.

 

Na terenie szkoły, w miejscach wspólnych takich jak korytarze, toalety, szatnia – uczniowie i pracownicy mają obowiązek zakrywać usta/nos maseczką.

 

 

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi załącznikami:

 

Procedura dotyczaca bezpieczeństwa podczas zajć dydaktycznych.pdf (537 KB)

Procedura pobytu ucznia w szkole.pdf (543 KB)

Procedura pobytu dziecka w świetlicy.pdf (538 KB)

Procedura odbioru dziecka ze szkoły.pdf (549 KB)

Procedura funkcjonowania biblioteki w Szkole.pdf (376 KB)

Procedura korzystania z hali sportowej.pdf (196 KB)

Procedura przygotowywania i wydawania posiłków.pdf (360 KB)

Procedura szybkiego powiadamiania rodziców.pdf (201 KB)

DEKLARACJE RODZICA.pdf (497 KB)

Procedura dotycząca dezynfekcji powierzchni i toalet.pdf (192 KB)

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

Drużynowe Zawody Pływackie

Wpis opublikowany dnia 14-06-2021 o godz. 23:24. Opracowanie: Robert Dobosz

sport

9 i 10 czerwca na basenie SP 63 w Bydgoszczy odbyły się Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Pływackie Dzieci 10-11 lat oraz Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat. Startowało w nich 46 pływaków MUKS Piętnastka.

W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 2 miejsce. Łącznie zdobyliśmy 23 medale (6 złotych, 8 srebrnych, 9 brązowych).

10 latkowie - 1 miejsce, Wielobojowym Mistrzem Województwa został Filip Mrozek, a na trzecim stopniu stanął Jakub Górniak.

11 latkowie - 5 miejsce

12 latkowie - 2 miejsce, Rozalia Kwiatkowska zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji punktowej wśród zawodniczek 12 letnich.

Gratulujemy zawodnikom i ich trenerom.

Więcej zdjęć na facebook.com/SMSBYDGOSZCZ

 

Pływanie: Zawody w Brodnicy

Wpis opublikowany dnia 09-06-2021 o godz. 07:10. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

5 czerwca w Brodnicy odbyły się zawody pływackie pn. „Nadzieje Olimpijskie”. Wzięło w nich udział siedmioro pływaków, podopiecznych trenera Tomasza Iwanowskiego z kl. 6a, którzy wywalczyli 12 medali:

Rozalia Kwiatkowska i Maksymilian Michalski – dwa złote, Igor Sobieralski – złoty i srebrny, Kalina Kłosowska – złoty, Weronika Socha – dwa srebrne, Zuzanna Iwanowska – srebrny i brązowy, Kacper Szczęsny – srebrny.

Gratulujemy!

 

  

Wiosenne Zawody Pływackie w Wąbrzeźnie 22.05.

Wpis opublikowany dnia 26-05-2021 o godz. 20:04. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

22 maja w Wąbrzeźnie odbyły się Wiosenne Zawody Pływackie. Zawodnicy udanie wystartowali ustanawiając swoje nowe „życiówki”; rywalizowali w 2 blokach.

Oto pływacy, którzy wystartowali i ich osiągnięcia:

I blok

Amelia Huć, Radosław Kacicki – 2 złote, Filip Iwanowski, Paula Socha – złoty i srebrny; Mateusz Nitek – złoty, Wojciech Bartkowski, Julian Bethke, Jakub Górniak, Emilia Łomaszewicz, Dariusz Rogalski – srebrny; Wiktor Bonin, Emilia Damazyn, Paweł Rogoziewicz, Lena Żurek – brązowy; sztafety 4x50m st. zm.: złoty: Radosław Kacicki, Kacper Klessa, Wojciech Bartkowski, Filip Iwanowski; srebrny: Dariusz Rogalski, Szymon Padzikowski, Marcin Klonowski, Kajetan Szymańczak; brązowy: Julia Sosińska, Paula Socha, Amelia Huć, Emilia Damazyn oraz Martyna Andrzejewska, Wojciech Dembiński, Antoni Dobosz, Dagny Dziatkowiak, Wojciech Kosiedowski, Teresa Krawczyk, Nina Kubska, Oliwia Kryszewska, Lena Łomaszewicz – Smolińska, Laura Kozłowska, Maksymilian Pączek, Maksymilian Rudnicki, Wojciech Sobieralski, Marcel Stadnik, Patrycja Stochmal, Maria Wasilewska, Oskar Wojciechowski, Urszula Żukowska.

 

II blok

Pola Karolczak, Rozalia Kwiatkowska, Julia Matjakowska – 2 złote; Jakub Jendruszewski, Sebastian Kowalczyk, Maksymilian Michalski, Weronika Socha – złoty i srebrny; Roksana Gluba, Wiktoria Kocikowska, Kacper Szczęsny  – złoty; Kacper Rostkowski – 2 srebrne; Matylda Antkowiak, Wiktor Muller, Igor Sobieralski – srebrny i brązowy; Kalina Kłosowska, Lena Warczak  – srebrny; Zuzanna Iwanowska, Pola Lutkowska, Mikołaj Zawadzki – brązowy; sztafety 4x50m dow: złoty: Wiktoria Kocikowska, Zuzanna Iwanowska, Rozalia Kwiatkowska, Roksana Gluba; złoty: Pola Lutkowska, Pola Karolczak, Julia Matjakowska, Lena Warczak; złoty: Igor Sobieralski, Kacper Szczęsny, Maksymilian Michalski, Sebastian Kowalczyk; srebrny: Martyna Walicka, Matylda Antkowiak, Weronika Koźmińska, Natalia Tyszkiewicz oraz  Oliwia Przybył.  

 

Zawodnikom i trenerom gratulujemy!

Więcej zdjęć na FB Szkoły i w GALERII.

 

   

 

      

ÓSMOKLASISTO - POWODZENIA!

Wpis opublikowany dnia 25-05-2021 o godz. 01:34. Opracowanie: KKKowalska Karolina - pedagog

informacja

Pływanie: Mistrzostwa Szkół Sportowych

Wpis opublikowany dnia 18-05-2021 o godz. 22:53. Opracowanie: https://www.facebook.com/SP-44-Mistrzostwa-Sportowego

informacja
Dwa dni zmagań podczas Mistrzostw Szkół Sportowych w pływaniu w Raciborzu kończymy z dwoma medalami. Na podium dwukrotnie stanął Karol Trojan, który zdobył srebrny medal na 200 m stylem zmiennym oraz medal brązowy na 200 m stylem klasycznym.
Pływacy z SP 44 MS aż 30 razy startowali w sesjach finałowych. Wywalczyli 13 finałów „A” oraz 17 finałów „B”. W ogólnej klasyfikacji nasze zespoły uplasowały się w pierwszej dziesiątce szkół sportowych w Polsce, zajmując 8 miejsce w kat. 14-15 lat i 10 miejsce w kat. 13 lat i młodsi.
Wszystkim zawodnikom i ich trenerom gratulujemy.
 
  

 


<<    aktualności: 746 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
Numerek ważny w czwartek
1 stycznia 1970 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest sobota
18 września 2021 roku


Imieniny obchodzą:
Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad

Inne
Deklaracja
dostępności

SEKRETARIAT SZKOŁY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 14:30
wtorek 7:30 - 14:30
środa 7:30 - 14:30
czwartek 7:30 - 14:30
piątek 7:30 - 14:30

liceum@liceumxv.edu.pl


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 9:00 – 14:00
WTOREK 13:00 – 16:00
ŚRODA 8:00 – 13:00
CZWARTEK 8:30 – 11:30
PIĄTEK 8:00 – 12:00

mgr Karolina Kowalska

pedagog@liceumxv.edu.pl


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
WTOREK 10:00 – 14:30
ŚRODA 12:00 – 16:00
CZWARTEK 11:00 – 15:30

mgr Marta Krakowiak


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły - e-mail: liceum@liceumxv.edu.pl

Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxv.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxv.edu.pl)