REKRUTACJA na rok szkolny 2018/2019 ruszyła!
Taekwondo olimpijskie
Pływanie
Piłka nożna chłopców

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

Zawody w Gorzowie Wielkopolskim

Wpis opublikowany dnia 19-06-2018 o godz. 01:11. Opracowanie: Dorota Ronkiewicy

sport

W dniach 09-10 czerwca 2018 r. w Gorzowie Wlkp. odbyła się II Runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików  13 lat, w których udział wzięło 360 zawodników z 45 klubów.

W zawodach wystartowali uczniowie klasy 7a: Dominika Ronkiewicz, Alicja Sędłak , Igor Szymański i Karol Bania reprezentujący UKS  ZS 27 Osowa Góra Bydgoszcz.

Były to dla nich pierwsze zawody o randze ogólnopolskiej, w których rywalizowali z równolatkami z okręgów: pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko -mazurskiego, lubuskiego, wielkopolskiego,  kujawsko-pomorskiego i  dolnośląskiego.

 

Zawodnicy byli nagradzani dyplomami do 8 miejsca.

Najlepsze wyniki uzyskali:

Dominika Ronkiewicz

3 miejsce – 100 m stylem grzbietowym

4 miejsce – 200 m stylem grzbietowym

6 miejsce – 100 m stylem klasycznym

Alicja Sędłak

5 miejsce  - 200 m stylem klasycznym

7 miejsce – 200 m stylem zmiennym

8 miejsce – 400 m stylem dowolnym

Igor Szymański

3 miejsce – 100 m stylem klasycznym

 

Trener: Bartosz Ronkiewicz.

Gratulujemy!

 

 

 

 

Dzień Dziecka na basenie

Wpis opublikowany dnia 15-06-2018 o godz. 22:23. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

8 czerwca w Osielsku odbyły się zawody pływackie pod nazwą „IV Pływacki Dzień Dziecka”. W punktacji drużynowej, zdobywając Puchar, zwyciężył nasz klub MUKS Piętnastka Bydgoszcz. Oto dorobek pływaków naszej Szkoły:

7 lat i młodsi

  • Filip Mrozek – srebrny 25m dow, srebrny 25 grzb

8 lat

  • Filip Iwanowski – złoty 25m dow, złoty 25 mot

10 lat

  • Michał Bryll – złoty 50m dow, złoty 50m mot
  • Wiktoria Kocikowska – złoty 50m grzb, srebrny 50m klas
  • Sebastian Kowalczyk – złoty 50m grzb, brązowy 50m dow
  • Zuzanna Iwanowska – srebrny 50m grzb
  • Roksana Gluba – brązowy 50m dow, brązowy 50m mot
  • Antonina Lewandowska – brązowy 50m grzb

11 lat

  • Jakub Jendruszewski – złoty 50m grzb, złoty 50m mot

13 lat

  • Karol Bania (ZS 27 Osowa Góra Bydgoszcz) – złoty 50m dow, złoty 50m grzb
  • Igor Szymański (ZS 27 Osowa Góra Bydgoszcz) – złoty 50m klas, złoty 50m mot
  • Dominika Ronkiewicz (ZS 27 Osowa Góra Bydgoszcz) – złoty 50m grzb, srebrny 50m mot

14-15 lat

  • Tymoteusz Domagała – złoty 100m dow, złoty 100m grzb
  • Natalia Hermanowska – złoty 100m grzb, złoty 100m mot
  • Marianna Rydyńska – złoty 100m klas, złoty 100m zm
  • Nadia Studzińska – złoty 100m dow, srebrny 100m zm
  • Sebastian Miniszewski – złoty 100m klas, srebrny 100m grzb
  • Stanisław Janeczek – złoty 100m mot
  • Jarosław Knopp – srebrny 100m dow, srebrny 100m mot
  • Wiktoria Czarniak – srebrny 100m dow
  • Melissa Orum – brązowy 100m klas, brązowy 100m zm

14 lat i starsi

  • sztafeta mieszana 4x100m dow – złoty: Stanisław Janeczek, Tymoteusz Domagała, Nadia Studzińska, Melissa Orum
  • sztafeta mieszana 4x100m dow – srebrny: Sebastian Miniszewski, Jarosław Knopp, Wiktoria Czarniak, Marianna Rydyńska

16 lat i starsi

  • Oliwia Uklejewska – złoty 100m klas, srebrny 100m dow.

Punkty dla drużyny zdobywali również: Wiktoria Błaszczykowska, Emilia Damazyn, Igor Kowalczyk, Oliwia Przybył, Kajetan Szymańczak, Letycja Thim, Natalia Tyszkiewicz, Martyna Walicka, Weronika Wilczyńska, Mikołaj Zawadzki.

 

Gratulacje dla pływaków i ich trenerów!

Zdj. trener Bartosz Ronkiewicz.

 

 

   

Szkolny Turniej Piłki Nożnej

Wpis opublikowany dnia 10-06-2018 o godz. 23:03. Opracowanie: Marcin Kaczocha

sport

I runda Szkolnego Turnieju Piłki  Nożnej dla gimnazjum odbył się 23.05.2018 na Orliku przy ul. Piwnika Ponurego 10 w Bydgoszczy.

W turnieju wzięły udział 4 drużyny: 

  • Zespół I   - 2 Gimnazjum 53
  • Zespół II  - 3 Gimnazjum 53
  • Zespół III - 2 Gimnazjum 54 MS   
  • Zespół IV - 3 Gimnazjum 54 MS  

Wyniki:

  • 2 G 53 - 3 G 53              ( 0:4 )
  • 2 G 54 MS - 3 G 54 MS ( 0:3 )
  • 2 G 53 - 2 G 54 MS       ( 0:4 )
  • 3 G 53 - 3 G 54 MS       ( 5:0 )
  • 2 G 53 - 3 G 54 MS       ( 0:6 )
  • 2 G 54 MS - 3 G 53       ( 0:2 )

Tabela po I rundzie 

  1. 3 Gimnazjum 53
  2. 3 Gimnazjum 54 MS
  3. 2 Gimnazjum 54 MS
  4. 2 Gimnazjum 53

Organizatorzy: Kamil Tobolski, Marcin Kaczocha.

Zawody w Warszawie

Wpis opublikowany dnia 10-06-2018 o godz. 22:59. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

Trzy srebrne medale (100m klas, 50m mot, 200m dow) i dwa brązowe (200m m zm, 100m grzb) oraz czwarte miejsce (50m klas) wywalczyła Roksana Gluba na „Otwartych Letnich Mistrzostwach Warszawy w pływaniu o Puchar Bogdana Olesińskiego”, które odbyły się 1 i 2 czerwca. To drugi start Roksany na 50m basenie.

Trener: Tomasz Iwanowski.

Zdj. Pan Krzysztof Gluba.

 

 

Zawody w Lipnie

Wpis opublikowany dnia 10-06-2018 o godz. 22:56. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

26 maja w Lipnie odbył się III Ogólnopolski Meeting Pływacki. Oto uczniowie naszej szkoły, którzy wywalczyli medale:

8 lat

  • Filip Iwanowski – srebrny 25m dow

13 lat

  • Igor Szymański (UKS Osowa Góra) – złoty 100m klas, złoty 100m zm
  • Karol Bania (UKS Osowa Góra) – złoty 100m dow, srebrny 100m zm
  • Alicja Sędłak (UKS Osowa Góra) – srebrny 100m zm, brązowy 100m dow
  • Dominika Ronkiewicz (UKS Osowa Góra) – brązowy 100m zm

14 lat

  • Stanisław Janeczek – złoty 100m klas, złoty100m zm
  • Natalia Hermanowska – złoty 100m dow, złoty 100m zm
  • Otylia Tomasik – złoty 100m grzb, srebrny 100m zm
  • Sebastian Miniszewski – złoty 100m dow, brązowy 100m zm
  • Nadia Studzińska – srebrny 100m grzb, brązowy 100m zm
  • Tymoteusz Domagała – srebrny 100m zm
  • Julia Zelis – brązowy 100m dow, brązowy 100m grzb
  • Jarosław Knopp – brązowy 100m klas

11 lat i starsi

  • sztafeta mieszana 4x50m zm – złoty: Tymoteusz Domagała, Otylia Tomasik, Stanisław Janeczek, Natalia Hermanowska
  • sztafeta mieszana 4x50m zm – brązowy (UKS Osowa Góra): Dominika Ronkiewicz, Alicja Sędłak, Igor Szymański

Trenerzy: Bartosz Ronkiewicz, Tomasz Iwanowski.

Gratulujemy!

Zdjęcia: trener B. Ronkiewicz, również w GALERII.

 

 

 


<<    aktualności: 485 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
5
Numerek ważny w piątek
22 czerwca 2018 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest sobota
23 czerwca 2018 roku


Imieniny obchodzą:
Józef, Wanda, Agrypina, Zenon, Albin, Anna, Edeltruda
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 10:00 – 15:00
WTOREK 12:00 – 16:00
ŚRODA 9:00 – 12:00
CZWARTEK 10:00 – 14:00
PIĄTEK 9:00 – 13:00

mgr Sylwia Lewandowska


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)