Taekwondo
olimpijskie
Pływanie
Koszykówka
dziewcząt
Piłka ręczna
chłopców

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

Taekwondo Olimpijskie: 5 medali w Białymstoku

Wpis opublikowany dnia 16-10-2017 o godz. 22:26. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

Udany występ sportowców z ZS Nr 5 MS (zawodników MUKS Piętnastka) podczas Technicznych Mistrzostw Polski i Huzar Taekwondo Cup w Białymstoku 14.10.2017

Techniczne Mistrzostwa Polski
Trener Dariusz Głowacz - brąz kat senior III

Huzar Taekwondo Cup
Laura Drapiewska - złoto kat kadet K 10-7 kup
Marta Kozera - złoto kat junior K 10-7 kup
Zuzanna Mrozińska - złoto kat junior K 6-4 kup
Robert Kosowski - srebro kat junior M 3-1 kup
Trener Dariusz Głowacz - debiut sędziowski.
(foto archiwum D. Głowacz)
Medalistom gratulujemy!!!

 

Julia Koralewska - najszybsza w województwie

Wpis opublikowany dnia 10-10-2017 o godz. 21:51. Opracowanie: Barbara Zglinicka-Jagos

sport

Bardzo dobry start zaliczyli uczniowie naszej szkoły w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych. Julka Koralewska z kl. 3a Gim 53 została Mistrzynią Województwa, Igor Szymański z kl. VII SP44 był 5, a Weronika Groń z kl. 2a Gim 54 uplasowała się na 8 miejscu. Zawody odbyły się 10 października na polanie w pobliżu obiektów sportowych przy ul. Piwnika – Ponurego.

Gratulujemy!

Zdjęcia: pani Barbara Zglinicka – Jagos.

 

 

 

 

BOM: Indywidualne biegi przełajowe

Wpis opublikowany dnia 06-10-2017 o godz. 21:19. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

3 października na polanie przy obiektach sportowych przy ul. Piwnika Ponurego, odbyły się zawody cyklu Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych. Z sukcesem startowali uczniowie naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich:

  • Julia Koralewska z kl. 3a Gim 53 – złoty medal
  • Igor Szymański  z kl. VII SP 44 MS – złoty medal
  • Weronika Groń z kl. 2a Gim 54 MS - 4 miejsce.

Gratulujemy!

 

W punktacji drużynowej chłopcy z ZS nr 5 zajęli drugie miejsce, a licealistki były trzecie.

 

    

 

Więcej zdjęć w GALERII.

Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych

Wpis opublikowany dnia 02-10-2017 o godz. 20:48. Opracowanie: Barbara Zglinicka-Jagos

sport

 

 

 

 

Więcej zdjęć w GALERII.

Piłka nożna

Wpis opublikowany dnia 30-09-2017 o godz. 22:41. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

W czwartek 28 września uczniowie IV klasy SP 44 MS (Klub Sportowy Wisełka Bydgoszcz Fordon) zakończyli przygodę z Bydgoską Olimpiadą Młodzieży w rozgrywkach piłki nożnej.

„Biorąc pod uwagę, że chłopcy rywalizowali z szóstymi klasami, uważam, że zaprezentowali się rewelacyjnie” podsumował rozegrane mecze swoich podopiecznych trener Kamil Tobolski.

Skład zespołu: Adrian Chudziński, Kacper Kapela, Mateusz Poliwodziński, Wojciech Maciejewski, Patryk Kowalski, Oskar Kopras, Aleksander Okoński, Aleksander Lepak, Jarosław Marchewka, Karol Przybylski.

Wyniki:

SP 44 MS – SP 4 (5:1)

SP 44 MS – SP 27 (2:2)

SP 44 MS – SP 67 (0:2)

SP 44 MS – SP Salezjanie (2:4)

 

 


<<    aktualności: 396 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
4
Numerek ważny w poniedziałek
23 października 2017 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest poniedziałek
23 października 2017 roku


Imieniny obchodzą:
Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan, Domicjusz, Gracjan, Gracjana, Gracjanna, Klotylda
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 10:00 – 15:00
WTOREK 12:00 – 16:00
ŚRODA 9:00 – 12:00
CZWARTEK 10:00 – 14:00
PIĄTEK 9:00 – 13:00

mgr Sylwia Lewandowska


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)