Taekwondo olimpijskie
Pływanie
Piłka nożna chłopców

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

City Trail Junior 4

Wpis opublikowany dnia 03-02-2018 o godz. 11:27. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

Czwarte biegi cyklu City Trail Junior, które odbyły się 28 stycznia, były nietypowe. Na tradycyjnej trasie był topniejący głęboki śnieg, kałuże, lód i błoto. Polana Różopole nie nadawała się do biegania, więc organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu biegów dzieci na asfaltowy chodnik. Wśród 236 dzieci byli tym razem dwaj uczniowie z naszej szkoły: Marcin Klonowski (kl. I a SP 44 MS) i Sebastian Kowalczyk (IV a SP 44 MS), którzy świetnie poradzili sobie w tych trudnych warunkach.

Aby znaleźć się na liście końcowej cyklu biegów City Trail trzeba uczestniczyć przynajmniej w 4 z 6 biegów, zostały jeszcze dwa: 25 lutego i 25 marca. Zapraszamy!

Zdjęcia: Filip Kowalkowski

https://www.facebook.com/events/348495148913251/?active_tab=discussion

 

 

Zawody pływackie w Rypinie

Wpis opublikowany dnia 28-01-2018 o godz. 16:09. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyły się w Rypinie w sobotę 27 stycznia. Pływacy Zespołu Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego zdobyli ponad 100 medali!

Oto ich osiągnięcia:

10-11 lat

  • Michał Bryll – złoty 100m mot, złoty 50m mot, srebrny 50m grzb
  • Roksana Gluba – srebrny 100m grzb

12-13 lat

  • Dominika Ronkiewicz – złoty 100m grzb, złoty 50m klas, srebrny 50m grzb, srebrny 50m mot
  • Igor Szymański – złoty 100m zm, złoty 100m klas, srebrny 50m klas, brązowy 100m dow
  • Alicja Sędłak – srebrny 100m dow, srebrny 200m zm, brązowy 50m dow, brązowy 100m zm

14-15 lat

  • Anna Kamińska – złoty 100m dow, złoty 100m klas, złoty 200m klas, złoty 100m zm
  • Krzysztof Matuszewski – złoty 100m zm, złoty 400m dow, złoty 100m dow, srebrny 200m zm
  • Wernika Groń – złoty 400m dow, złoty 100m grzb, złoty 200m grzb, srebrny 100m dow
  • Mikołaj Dobrindt – złoty 200m klas, złoty 100m klas, złoty 200m zm, srebrny 100m zm
  • Mikołaj Wiśniewski – złoty 100m mot, złoty 200m mot
  • Tymoteusz Domagała – złoty 200m grzb, srebrny 100m grzb, srebrny 50m dow, brązowy 200m mot
  • Jakub Olszewski – złoty 100m grzb, brązowy 200m klas
  • Natalia Hermanowska – srebrny 100m mot, srebrny 100m zm, brązowy 100m dow, brązowy 100m klas
  • Stanisław Janeczek – srebrny 200m klas, srebrny 100m klas
  • Agata Marjańska – srebrny 50m dow, brązowy 100m grzb
  • Julia Cygan – srebrny 100m klas, srebrny 200m klas, brązowy 200m grzb
  • Marianna Rydyńska – srebrny 100m grzb, srebrny 200m grzb
  • Julia Zelis – srebrny 400m dow, brązowy 100m mot, brązowy 200m zm
  • Sebastian Miniszewski – srebrny 200m grzb, brązowy 100m dow
  • Otylia Tomasik – srebrny 200m zm
  • Marcel Jeliński – brązowy 100m zm, brązowy 100m mot, brązowy 200m zm
  • Mateusz Sobowiec – brązowy 100m grzb, brązowy 50m dow
  • Nadia Studzińska – brązowy 400m dow

16 lat i starsi

  • Kinga Paradowska – złoty 400m dow, złoty 100m klas, złoty 200m klas, złoty 200m zm
  • Aleksandra Dudek – złoty 50m dow, złoty 100m dow, złoty 100m zm, srebrny 100m klas
  • Mateusz Tylicki – złoty 100m mot, złoty 200m mot, srebrny 400m dow
  • Roksana Słupek – złoty 100m grzb, srebrny 400m dow
  • Wiktoria Rutkowska – złoty 200m mot, srebrny 200m zm
  • Martyna Gąsowska – złoty 100m grzb
  • Jakub Muszyński – złoty 400m dow
  • Mateusz Wamka – srebrny 100m grzb, srebrny 200m grzb, srebrny 200m zm, brązowy 100m mot
  • Wiktoria Tomkowicz – srebrny 50m dow, srebrny 100m dow, srebrny 100m mot
  • Błażej Mikołajczak – srebrny 100m zm, brązowy 400m dow, brązowy 200m zm
  • Oliwia Uklejewska – srebrny 200m klas, brązowy 100m klas
  • Marta Holak – srebrny 200m mot, brązowy 100m mot
  • Adam Oszutowski – srebrny 200m klas
  • Jakub Wiśniewski – srebrny 100m klas
  • Agnieszka Włodarczyk – brązowy 50m dow, brązowy 100m dow, brązowy 400m dow
  • Mateusz Kwasowski – brązowy 50m dow, brązowy 100m dow
  • Sztafeta mieszana 4x50m dow – złoty: Kinga Paradowska, Mateusz Tylicki, Wiktoria Tomkowicz, Jakub Wiśniewski
  • Sztafeta mieszana 4x50m dow – srebrny: Agnieszka Włodarczyk, Mateusz Kwasowski, Marta Holak, Błażej Mikołajczak
  • Sztafeta mieszana 4x50m dow – brązowy: Aleksandra Dudek, Mateusz Wamka, Martyna Gąsowska, Jakub Muszyński

Najlepsze zawodniczki i zawodnicy w swoich kategoriach wiekowych w podsumowaniu trzech startów wg punktacji tabeli FINA: Kinga Paradowska, Anna Kamińska, Krzysztof Matuszewski, Igor Szymański.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom!

Zdjęcia z zawodów cz.1. i cz.2. w GALERII.

 

 

    

Zawody pływackie w Mogilnie

Wpis opublikowany dnia 22-01-2018 o godz. 22:53. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

W sobotę 20 stycznia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Mogilna w Pływaniu. Uczestniczyła w nich duża grupa pływaków z Zespołu Szkół nr 5 MS, która jako klub MUKS Piętnastka zwyciężyła w klasyfikacji medalowej.

Medaliści SP 44 MS i 54 Gimnazjum MS to:

8 lat i młodsi

  • Filip Iwanowski – złoty 50m dow, złoty 50m klas
  • Igor Kowalczyk – brązowy – 50m dow

10 lat

  • Wiktoria Kocikowska – złoty 100m dow, srebrny 100m zm
  • Sebastian Kowalczyk – złoty 100m zm, srebrny 100m dow
  • Roksana Gluba – złoty 100m klas, brązowy 50m mot

11 lat

  • Jakub Jendruszewski – brązowy 100m zm
  • Sztafeta 4x50m zm – złoty: Igor Kowalczyk, Sebastian Kowalczyk, Jakub Jendruszewski, Filip Iwanowski

13 lat

  • Alicja Sędłak – złoty 400m dow, srebrny 100m mot
  • Dominika Ronkiewicz (UKS Osowa Góra Bydgoszcz) – złoty 200m zm, brązowy 50m dow

14 lat

  • Marianna Rydyńska – złoty 50m dow, złoty 400m dow, złoty 100m grzb, złoty 100m mot, najlepsza zawodniczka w roczniku
  • Sebastian Miniszewski – złoty 50m dow, złoty 100m dow, srebrny 100m grzb, srebrny 100m klas, srebrny 100m mot
  • Melissa Orum – złoty 200m zm, srebrny 400m dow
  • Stanisław Janeczek – złoty 100m klas, srebrny 50m dow
  • Tymoteusz Domagała – złoty 100m grzb, brązowy 400m dow
  • Nadia Studzińska – złoty 100m klas, brązowy 100m grzb
  • Natalia Hermanowska – srebrny 50m dow, srebrny 100m grzb
  • Jarosław Knopp – brązowy 100m mot

15-16 lat

  • Adam Oszutowski – złoty 100m dow, złoty 100m klas
  • Dawid Malicki – złoty 100m grzb, brązowy 400m
  • Anna Kamińska – srebrny 50m dow, brązowy 100m grzb
  • Hubert Woźniak – srebrny 400m dow, brązowy 50m dow
  • Zuzanna Frysiak – srebrny 100m dow
  • Oliwia Uklejewska – srebrny 100m klas
  • Paweł Urbański – brązowy 100m klas
  • Sztafeta chł 4x50m dow – złoty: Mateusz Wamka, Mateusz Kwasowski, Jakub Muszyński, Jakub Wiśniewski
  • Sztafeta dz 4x50m dow – srebrny: Nadia Studzińska, Oliwia Uklejewska, Anna Kamińska, Aleksandra Dudek
  • Sztafeta dz 4x50m dow – brązowy: Melissa Orum, Alicja Sędłak, Natalia Hermanowska, Marianna Rydyńska.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom!

Zdj. pan Krzysztof Gluba

 

 

 

Zdj. pan Michał Wilczyński

 

 

 

 

 

Zdjęcia z bloku I - pani Ewa Iwanowska, zdjęcia z II bloku  - trener Bartosz Ronkiewicz - w GALERII.

Wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej Filii nr 15

Wpis opublikowany dnia 22-01-2018 o godz. 21:29. Opracowanie: Alina Zglinicka

informacja

Uczniowie klasy 4a i 4b Szkoły Podstawowej nr 44 Mistrzostwa Sportowego wraz z nauczycielami języka polskiego i biblioteki odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną w Bydgoszczy. Tam zapoznali się ze zbiorami i pracą biblioteki oraz sposobami  pozyskiwania informacji w oparciu o bazy tradycyjne i internetowe.

Na koniec czwartoklasiści obejrzeli ciekawe prezentacje „Karnawał”, „Bezpieczne ferie”.

 

 

 

 

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

Wpis opublikowany dnia 15-01-2018 o godz. 01:42. Opracowanie: Alina Zglinicka

informacja

11 stycznia w bibliotece szkolnej odbyło się Pasowanie uczniów klasy I a Szkoły Podstawowej nr 44 Mistrzostwa Sportowego na czytelników biblioteki. W przygotowanie uroczystości zaangażowali się uczniowie klasy 4a: Sebastian Kowalczyk Mikołaj Zawadzki, Maksymilian Manikowski, Antonina Lewandowska, Natalia Tyszkiewicz, Martyna Walicka i uczennica z klasy I a Liceum Ogólnokształcącego Joanna Tołysz.
Mali czytelnicy złożyli uroczystą przysięgę, wysłuchali wierszy o książkach, wzięli udział w różnych konkursach, grach i zabawach.

 


<<    aktualności: 430 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
11
Numerek ważny w poniedziałek
19 lutego 2018 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest poniedziałek
19 lutego 2018 roku


Imieniny obchodzą:
Arnold, Konrad
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 10:00 – 15:00
WTOREK 12:00 – 16:00
ŚRODA 9:00 – 12:00
CZWARTEK 10:00 – 14:00
PIĄTEK 9:00 – 13:00

mgr Sylwia Lewandowska


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)