REKRUTACJA na rok szkolny 2018/2019 ruszyła!
Taekwondo olimpijskie
Pływanie
Piłka nożna chłopców

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

Wielkanocne pływanie

Wpis opublikowany dnia 13-04-2018 o godz. 08:09. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

7 kwietnia na basenie „Bryza” w Bydgoszczy odbyły się XII Wielkanocne Zawody w Pływaniu. Wzięło w nich udział prawie 550 zawodników z 28 klubów.

Oto osiągnięcia naszych pływaków:

7 lat i młodsi

  • Filip Mrozek – srebrny 25m dow

8 lat

  • Filip Iwanowski – złoty 25m dow, złoty 25m klas
  • sztafeta mieszana 4x25m dow – brązowy: Filip Iwanowski, Letycja Thim, Igor Kowalczyk, Emilia Damazyn

10 lat

  • Wiktoria Kocikowska – złoty 50m grzb, złoty 50m klas
  • Michał Bryll – złoty 100m dow , srebrny 100m zm
  • Roksana Gluba – srebrny 50m grzb, brązowy 100m zm
  • Sebastian Kowalczyk – brązowy 100m dow,
  • sztafeta mieszana 4x50m zm – złoty: Roksana Gluba, Wiktoria Kocikowska, Michał Bryll, Sebastian Kowalczyk

11 lat

  • Jakub Jendruszewski – brązowy 50m grzb, brązowy 100m zm

13 lat

  • Igor Szymański (UKS Osowa Góra) – złoty 100m klas, złoty 200m zm
  • Dominika Ronkiewicz (UKS Osowa Góra) – złoty 100m klas, srebrny 100m grzb
  • Alicja Sędłak (UKS Osowa Góra) – złoty 100m mot, srebrny 50m dow

14 lat

  • Marianna Rydyńska – złoty 100m grzb, złoty 100m mot
  • Krzysztof Matuszewski – złoty 100m mot, złoty 200m zm
  • Jakub Olszewski – złoty 100m grzb, srebrny 200m zm
  • Natalia Hermanowska – złoty 100m klas, srebrny 100m mot
  • Julia Cygan – złoty 200m zm, srebrny 100m dow
  • Stanisław Janeczek – złoty 100m klas, brązowy 200m zm
  • Sebastian Miniszewski – złoty 100m dow
  • Otylia Tomasik – srebrny 100m grzb, srebrny 200m zm
  • Jarosław Knopp – srebrny 100m dow, srebrny 100m klas
  • Nadia Studzińska – srebrny 100m klas
  • Melissa Orum – brązowy 100m grzb, brązowy 100m klas
  • Julia Zelis – brązowy 100m mot
  • sztafeta mieszana 4x100m zm – złoty: Marianna Rydyńska, Julia Cygan, Natalia Hermanowska, Melissa Orum
  • sztafeta mieszana 4x100m zm – srebrny: Otylia Tomasik, Nadia Studzińska, Julia Zelis, Jarosław Knopp

15-17 lat

  • Weronika Groń – złoty 100m grzb, srebrny 100m mot
  • Błażej Mikołajczak – złoty 200m zm, srebrny 100m dow
  • Mikołaj Wiśniewski – złoty 100m mot, srebrny 100m grzb
  • Marcel Jeliński – srebrny 100m mot, srebrny 200m zm
  • Agata Marjańska – srebrny 100m klas, brązowy 100m grzb
  • Zuzanna Frysiak – srebrny 100m grzb
  • Adrianna Regosz – srebrny 200m zm
  • Dawid Malicki – brązowy 100m grzb
  • Adam Oszutowski – brązowy 100m mot
  • sztafeta mieszana 4x100m zm – srebrny
  • sztafeta mieszana 4x100m zm – brązowy: Zuzanna Frysiak, Agata Marjańska, Weronika Groń, Anna Kamińska.

W zawodach reprezentowali naszą szkołę również: Wiktoria Błaszczykowska, Wiktoria Czarniak, Marcin Klonowski, Kacper Klessa, Antonina Lewandowska, Szymon Padzikowski, Oliwia Przybył, Mateusz Sobowiec, Marcel Stadnik, Gabriel Szafranek, Kajetan Szymańczak, Natalia Tyszkiewicz, Martyna Walicka, Weronika Wilczyńska, Borys Wielgosz, Hubert Woźniak, Mikołaj Zawadzki.

 

Zawodnikom i trenerom gratulujemy!

Więcej zdjęć w GALERII.

 

 

 

Kinga Paradowska w Austrii

Wpis opublikowany dnia 31-03-2018 o godz. 00:56. Opracowanie: Daniel Grzyb

sport

W dniach 24-25 marca w austriackim GRAZ odbył się wielomecz pływacki z udziałem 11 państw europejskich: Czechy, Słowacja, Grecja, Słowenia, Cypr, Szwajcaria, Turcja, Bułgaria, Ukraina, Austria.

Bydgoszcz i Polskę reprezentowała KINGA PARADOWSKA i trener Daniel Grzyb.

W każdym ze swoich startów Kinga wywalczyła medal:

  • 400 zmiennym -BRĄZ- z czasem 4:59,16
  • 200 zmiennym - SREBRO- z czasem 2:19,60
  • oraz w sztafecie 4 x 200 dowolnym - BRĄZ

Polska zespołowo uplasowała się na 4 pozycji.

 

 

 

 

Sprinty w Inowrocławiu

Wpis opublikowany dnia 31-03-2018 o godz. 00:35. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

50 medali zdobyli uczniowie naszej szkoły w VIII Grand Prix Kujaw w Sprincie. Zawody odbyły się 24 marca na pływalni „Delfin” w Inowrocławiu.

Oto medaliści:

8 lat i młodsi

  • Filip Iwanowski – srebrny 25 dow, srebrny 25m klas

10 lat

  • Michał Bryll – złoty 50m dow, złoty 25m mot, najlepszy zawodnik rocznika
  • Wiktoria Kocikowska – złoty 50m grzb, złoty 50m klas
  • Sebastian Kowalczyk – złoty 50m grzb, srebrny 50m dow
  • Roksana Gluba – brązowy 25m mot
  • sztafeta mieszana 4x25m dow – złoty: Michał Bryll, Roksana Gluba, Sebastian Kowalczyk, Wiktoria Kocikowska

11 lat

  • Jakub Jendruszewski – srebrny 50m grzb

12-13 lat

  • Alicja Sędłak (UKS Osowa Góra) – złoty 50m klas, złoty 50m mot, najlepsza zawodniczka rocznika
  • Igor Szymański (UKS Osowa Góra) – złoty 50m klas, złoty 50m mot
  • Dominika Ronkiewicz (UKS Osowa Góra) – złoty 50m grzb, brązowy 100m dow
  • Karol Bania (UKS Osowa Góra) - złoty 50m grzb

14-15 lat

  • Marianna Rydyńska – złoty 100m dow, złoty 50m grzb, najlepsza zawodniczka rocznika
  • Natalia Hermanowska – złoty 50m dow, złoty 50m klas
  • Krzysztof Matuszewski – złoty 50m mot, srebrny 50m dow, najlepszy zawodnik rocznika
  • Anna Kamińska – złoty 50m mot, brązowy 50m grzb
  • Weronika Groń – srebrny 50m grzb, srebrny 50m dow
  • Mikołaj Wiśniewski – srebrny 50m mot, brązowy 50m grzb
  • Nadia Studzińska – srebrny 50m klas
  • Tymoteusz Domagała – srebrny 100m dow
  • Jakub Olszewski – srebrny 50m grzb
  • Stanisław Janeczek – srebrny 50m klas
  • Agata Marjańska – brązowy 50m klas

16 lat i starsi

  • Patryk Winiatowski – złoty 100m dow, złoty 50m mot, najlepszy zawodnik rocznika
  • Aleksandra Dudek – złoty 50m dow, złoty 100m dow
  • Amelia Gajdzińska – złoty 50m mot, srebrny 50m grzb
  • Oliwia Uklejewska – srebrny 50m klas
  • Sonia Ajtner – brązowy 50m grzb, brązowy 50m klas
  • Dawid Malicki – brązowy 50m grzb
  • Adam Oszutowski – brązowy 50m klas
  • Natalia Czarniak – brązowy 50m mot
  • sztafeta chłopców 4x50m dow – złoty: Krzysztof Matuszewski, Mikołaj Dobecki, Hubert Woźniak, Patryk Winiatowski
  • sztafeta dziewcząt 4x50m dow – złoty: Aleksandra Dudek, Anna Kamińska, Marianna Rydyńska, Weronika Groń
  • sztafeta dziewcząt 4x50m dow – brązowy: Natalia Hermanowska, Melissa Orum, Julia Zelis, Julia Cygan.

Ponadto w zawodach wzięli udział uzyskując wartościowe wyniki: Wiktoria Błaszczykowska, Wiktoria Czarniak, Emilia Damazyn, Dominika Głazik, Zuzanna Iwanowska, Marcel Jeliński, Kacper Klessa, Jarosław Knopp, Igor Kowalczyk, Antonina Lewandowska, Dawid Malicki, Oliwia Przybył, Adrianna Regosz, Kajetan Szymańczak, Otylia Tomasik, Martyna Walicka, Weronika Wilczyńska, Mikołaj Zawadzki, Natalia Zgórska.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom!

Foto: trener Bartosz Ronkiewicz. Więcej zdjęć w GALERII.

 

 

 

Ostatni bieg w Myślęcinku

Wpis opublikowany dnia 30-03-2018 o godz. 23:33. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

W ostatniej w tym sezonie, szóstej odsłonie cyklu biegów City Trail Junior, udział wzięli najwytrwalsi biegacze naszej szkoły (ukończyli przynajmniej cztery biegi): SP 44 MS - kl. I a: Marcin Klonowski, Igor Kowalczyk, Kajetan Szymańczak, kl. IV a: Wiktoria Błaszczykowska, Sebastian Kowalczyk, Weronika Wilczyńska, kl. IV b: Kacper Kapela, Mateusz Poliwodziński, kl. III a Gim 53: Julia Koralewska.

Uroczyste podsumowanie cyklu Grand Prix, odbędzie się 11 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym o godz. 18.00. Zawodnicy odbiorą pamiątkowe medale (aby je wywalczyć należało pobiec co najmniej 4 razy w edycji), a najszybsi biegacze - zasłużone nagrody.

Zdjęcia: Filip Kowalkowski, Karolina Krawczyk i Mariola Raszlińska, również w GALERII.

 

 

 

 

 

 

Dzień św. Patryka w naszej szkole

Wpis opublikowany dnia 27-03-2018 o godz. 23:35. Opracowanie: Izabela Włodarczyk

informacja

W ubiegły poniedziałek obchodziliśmy Dzień św. Patryka w naszej szkole. Z tej okazji na I piętrze w strefie „Zielono mi”  prof. Andrzej Nejman uczył podstawowego kroku tańca irlandzkiego.  Ogłosiliśmy również wyniki konkursów związanych z tym świętem. 
A oto zwycięzcy w konkursie na najciekawszy plakat związany z obchodami Dnia św. Patryka:
I miejsce –Stanisław Kotlęga kl. 4b
II miejsce – Martyna Walicka, Antonina Lewandowska kl. 4a
III miejsce – Aleksander Okoński, Kacper Kapela, Kamil Krawczyk kl. 4b
W konkursie na najpiękniejszy portret skrzata Lepreuchana zwyciężyli:
I miejsce – Michalina Nowacka kl. 4a
II miejsce – Antonina Lewandowska kl. 4a
III miejsce – Borys Wielgosz kl. 4a
„Najbardziej zieloną klasą” czyli tą, która założyła najwięcej zielonych elementów stroju, została klasa 4a.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

 

 


<<    aktualności: 460 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
19
Numerek ważny w czwartek
26 kwietnia 2018 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest piątek
27 kwietnia 2018 roku


Imieniny obchodzą:
Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 10:00 – 15:00
WTOREK 12:00 – 16:00
ŚRODA 9:00 – 12:00
CZWARTEK 10:00 – 14:00
PIĄTEK 9:00 – 13:00

mgr Sylwia Lewandowska


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)