Taekwondo
olimpijskie
Pływanie
Koszykówka
dziewcząt
Piłka ręczna
chłopców
Piłka nożna
chłopców

Dostęp do e-dziennika dla rodziców

Wpis opublikowany dnia 26-09-2017 o godz. 10:45. Opracowanie: Marcin Maćkiewicz

inne
W odpowiedzi na telefony w sprawie loginów i haseł do e-dziennika informujemy, że loginem jest adres e-mail podany w deklaracji chęci dostępu do e-dziennika przekazanej wychowawcy klasy, natomiast hasło tworzą Państwo osobiście postępując zgodnie z instrukcją pierwszego logowania dostępną w zakładce Organizacja >> Dziennik elektroniczny.

Jeśli otrzymają Państwo informację, że podanego adresu e-mail nie ma w bazie danych, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy w sprawie sprawdzenia poprawności wprowadzonego do dziennika adresu e-mail.

Piłkarze ręczni wicemistrzami województwa

Wpis opublikowany dnia 14-12-2017 o godz. 09:08. Opracowanie: Aba Touré

sport

Reprezentacja piłki ręcznej chłopców XV LO zajęła drugie miejsce w turnieju piłki ręcznej w Finale Wojewódzkim Licealiady w Brodnicy, rozegranym 12 grudnia.

Skład drużyny: 

II BLS: Bartek Biskupski, Bartłomiej Ciechanowski, Łukasz Grodzki, Mikołaj Matusiak, Jakub Mądzielewski, Kamil Cieślik, Mateusz Kulas, Michał Malinowski, Mikołaj Pawliński, Patryk Jaszkowski, ID LS: Mikołaj Chmura, Czechowski Dominik, Artur Ziemiński, Marcin Kania, Artur Jarantowicz,

Trenerzy: Aba Toure i Tomasz Burliński.

Gratulujemy!

 

Grudniowy bieg City Trail Junior

Wpis opublikowany dnia 13-12-2017 o godz. 21:44. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

10 grudnia w Myślęcinku odbył się trzeci z cyklu sześciu biegów City Trail z Nationale Nederlandem. W części przeznaczonej dla młodszych biegaczy, uczestniczyła po raz kolejny grupa uczniów z naszej szkoły: Marcin Klonowski, Igor Kowalczyk, Kajetan Szymańczak (kl. Ia SP 44 MS), Wiktoria Błaszczykowska, Sebastian Kowalczyk, Weronika Wilczyńska (kl. IVa SP 44 MS), Kacper Kapela, Stanisław Kotlęga, Mateusz Poliwodziński (kl. IVb SP 44 MS), Julia Koralewska (kl. 3a Gim. 53), Dominik Sobków (kl. 3a Gim.54).

Kilka zdjęć z imprezy znajdują się w GALERII.

 

    

Mikołajkowe pływanie

Wpis opublikowany dnia 13-12-2017 o godz. 20:56. Opracowanie: Mariola Raszlińska

sport

9 grudnia podczas XII Mikołajkowych Zawodów Pływackich, pływacy naszej szkoły oraz MUKS Piętnastka Bydgoszcz wywalczyli 56 medali!

Oto młodsi zawodnicy, którzy wzięli udział w zawodach i ich osiągnięcia:

6 lat i młodsi

  • Filip Mrozek – srebrny 25m dow z deską

7 lat

  • Filip Iwanowski - złoty 25m dow, brązowy 25m grzb

9 lat

  • Michał Bryll – złoty 50m grzb, złoty 100m zm, najlepszy zawodnik w roczniku
  • Wiktoria Kocikowska – złoty 50m dow
  • Sebastian Kowalczyk – brązowy 100m dow, brązowy 100m zm
  • Roksana Gluba – brązowy 50m klas
  • sztafeta mieszana 4x50m zm – złoty: Roksana Gluba, Wiktoria Kocikowska, Michał Bryll, Sebastian Kowalczyk

12 lat

  • Igor Szymański – złoty 100m klas, złoty 200m mot
  • Alicja Sędłak („Ósemka” Toruń) – złoty 200m mot, srebrny 200m dow
  • Dominika Ronkiewicz (UKS ZS27 Osowa Góra) – srebrny 100m grzb, brązowy 200m dow

13 lat

  • Krzysztof Matuszewski – złoty 200m dow, złoty 100m grzb, najlepszy zawodnik w roczniku
  • Marianna Rydyńska – złoty 100m klas, srebrny 200m mot, najlepsza zawodniczka w roczniku
  • Natalia Hermanowska – złoty 100m mot, srebrny 100m klas
  • Jakub Olszewski – złoty 100m klas, srebrny 100m grzb
  • Sebastian Miniszewski – srebrny 200m dow, srebrny 200m mot
  • Julia Cygan – srebrny 100m grzb, srebrny 100m mot
  • Stanisław Janeczek – srebrny 100m klas
  • Tymoteusz Domagała – brązowy 100m grzb
  • Otylia Tomasik – brązowy 100m mot, srebrny 200m mot
  • Julia Zelis – brązowy 100m grzb
  • sztafeta mieszana 4x100m zm – złoty: Jakub Olszewski, Krzysztof Matuszewski, Marianna Rydyńska, Sebastian Miniszewski
  • sztafeta mieszana 4x100m zm – brązowy: Otylia Tomasik, Nadia Studzińska, Jarosław Knopp, Julia Zelis.

 

Na uwagę zasługuje start w zawodach najmłodszych pływaków z klasy pierwszej, dla których były to pierwsze zawody w życiu; są to: Filip Mrozek, Szymon Padzikowski, Kajetan Szymańczak i Letycja Thim. Z niezłymi wynikami startowali również pozostali zawodnicy: Emilia Damazyn, Igor Kowalczyk, Antonina Lewandowska, Zuzanna Iwanowska, Jakub Jendruszewski, Martyna Walicka, Wiktoria Czarniak, Szymon Karczewski, Melissa Orum, Paweł Urbański.

 

Osiągnięcia starszych pływaków:

14-16 lat

  • Błażej Mikołajczak – złoty 200m dow, złoty 200m mot, najlepszy zawodnik w roczniku
  • Aleksandra Dudek – złoty 100m grzb, srebrny 100m mot
  • Mateusz Tylicki – złoty 100m mot, srebrny 200m mot
  • Mateusz Wamka – złoty 100m grzb, brązowy 200m mot
  • Jakub Wiśniewski – złoty 100m klas
  • Karolina Wolska – złoty 200m dow
  • Marta Holak – srebrny 200m mot
  • Mikołaj Wiśniewski - srebrny 100m mot
  • Dawid Malicki – srebrny 100m grzb
  • Oliwia Uklejewska – brązowy 200m dow, brązowy 100m klas
  • Zuzanna Frysiak – brązowy 200m mot
  • Adam Oszutowski – brązowy 100m klas
  • Norbert Puła – brązowy 100m grzb
  • Hubert Woźniak – brązowy 200m dow
  • sztafeta mieszana 4x100m zm – złoty: Mateusz Wamka, Jakub Wiśniewski, Mateusz Tylicki, Błażej Mikołajczak
  • sztafeta mieszana 4x100m zm – srebrny: Aleksandra Dudek, Mateusz Kwasowski, Marta Holak, Jakub Muszyński.

Gratulujemy!

Zdjęcia cz.1.  cz. 2. i cz.3. w GALERII.

 

   

 

   

 

Taekwondo 13 medali w Śremie

Wpis opublikowany dnia 11-12-2017 o godz. 21:51. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

Udany start zaliczyli zawodnicy MUKS Piętnastka sekcja Taekwondo zdobywając 13 medali podczas finału Ligi Wesołek Cup 2017, który odbył się 09.12.2017 w Śremie.
W kategorii dzieci:

  • Gracjan Grobelny wywalczył 2 złote medale (Poomsae i walki),
  • Szymon Bobrowski srebro Poomsae,
  • Dawid Klimas srebro timio ap chagi.

W kategorii kadet:

  • Laura Drapiewska złoto Poomsae, złoto timio ap chagi, srebro walka,
  • Kinga Górska złoto walka, srebro Poomsae,
  • Witold Janiak srebro walka,
  • Morfeusz Thim złoto timio ap chagi, brąz walka,
  • Weronka Tworek brąz Poomsae.

Gratulujemy!!!
foto: archiwum D. Głowacz.

 

Dziecięcy Turniej Taekwondo w ZS Nr 5 MS

Wpis opublikowany dnia 11-12-2017 o godz. 21:44. Opracowanie: Dariusz Głowacz

sport

10 grudnia w Sali sportowej ZS Nr 5 MS odbył się IV Zimowy Turniej Taekwondo Olimpijskiego Dzieci. Organizatorem był MUKS Piętnastka i MDK Nr 5. W turnieju wystartowało 60 dzieci trenujących w barwach MUKS Piętnastka, podopiecznych trenerów: Dariusza Głowacza, Daniela Ziemińskiego, Katarzyny Lis i Pauliny Żakowskiej.
Organizatorzy składają podziękowania wolontariuszom za pomoc przy organizacji turnieju; rodzicom: Pani Patrycji Thim, Pani Agnieszce Padzikowskiej, Panu Tomaszowi Trzebuniakowi, Panu Marcinowi Stadnik, Panu Sebastianowi Kubskiemu, Panu Sławomirowi Przybyłowskiemu, Państwu Beacie i Zbigniewowi Sikorskim, Pani Ewelinie Poral oraz grupie zawodników z klas sportowych.
foto: archiwum D. Głowacz.

 

 

 


<<    aktualności: 423 (1701 KB)     >>
Szczęśliwy numerek
6
Numerek ważny we wtorek
23 stycznia 2018 roku
Kalendarz roku szkolnego
Informacje
Dzisiaj jest środa
24 stycznia 2018 roku


Imieniny obchodzą:
Chwalibog, Franciszek, Milena, Wera, Ksenia, Rafał, Tymoteusz
Prognoza pogody
Bydgoszcz
Pogoda - Bydgoszcz
Inne

SEKRETARIAT SZKOLNY

Godziny pracy:
poniedziałek 7:30 - 15:30
wtorek 8:00 - 16:00
środa 7:30 - 15:30
czwartek 7:30 - 15:30
piątek 7:30 - 15:30


GABINET PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ I POMOCY PRZEDLEKARSKIEJ

Godziny pracy:
poniedziałek 7:25 - 11:25
wtorek 11:45 - 15:20
środa 7:25 - 15:00
czwartek 11:45 - 15:20
piątek 11:45 - 15:20

st.piel.dypl. Alicja Rapicka


PEDAGOG

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 10:00 – 15:00
WTOREK 12:00 – 16:00
ŚRODA 9:00 – 12:00
CZWARTEK 10:00 – 14:00
PIĄTEK 9:00 – 13:00

mgr Sylwia Lewandowska


PSYCHOLOG SPORTU

Godziny pracy:
PONIEDZIAŁEK 8:00 – 12:00
ŚRODA 10:30 – 17:00

mgr Beata Julia Przyborska


INSPEKTOR DS. BHP

Godziny pracy:
ŚRODA 8:00 – 15:30
CZWARTEK 8:00-15:30

mgr Dorota Gawronek

Brak identyfikatora należy zgłaszać do sekretariatu szkoły.

Brak etui identyfikatora lub "smyczy" należy zgłaszać do pani Teresy Chrapkowskiej.
Autor strony: Marcin Maćkiewicz
(admin@liceumxxms.edu.pl)
Opiekun strony: Mariola Raszlińska
(raszlinska@liceumxxms.edu.pl)